2017 m. birželio 20 d.
A Lyga 16 turas
Kauno Dariaus ir Girėno stadionas
FC Stumbras
0 : 1
FK Kauno Žalgiris
0
Įvarčiai
1
7
Smūgiai
5
2
Smūgiai į vartų plotą
3
2
Kampiniai
5
0
Nuošalės
2
1
Geltonos kortelės
1
0
Raudonos kortelės
0
Apžvalga

A lygos 16 turo rungtynėse legionieriaus iš Japonijos Yohei Iwasakio įvartis antrame kėlinyje nulėmė „Kauno Žalgirio“ komandos netikėtą pergalę prieš kitą laikinosios sostinės ekipą „Stumbrą“ minimalia persvara 1:0.

Susitikimą aktyviau pradėjo „Stumbro“ komanda, kuri dažniau lankėsi prie varžovų vartų. Vis tik daug pavojingų progų įmušti nominalūs aikštės šeimininkai nesukūrė. 13 minutę „Stumbro“ legionierius iš Gruzijos Levanas Matčarašvilis apsisukdamas akrobatiškai smūgiavo į vartus, bet kamuolys praskriejo greta virpsto.

Nors kėlinio viduryje žaidimas išsilygino, 30 minutę „Stumbras“ surengė pavojingą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė du lietuviai. Po Danieliaus Romanovskio perdavimo Dominykas Barauskas nepataikė į vartus iš itin dėkingos situacijos.

Prieš pat pertrauką savo progą turėjo ir žalgiriečiai – po kampinio Tomas Bučma buvo paliktas be priežiūros. Laimei, „Kauno Žalgirio“ saugo smūgiuotas kamuolys lėkė virš skersinio, tad pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, 0:0.

Po pertraukos „Stumbras“ vėl pabandė perimti iniciatyvą, bet pirmieji įvartį įmušė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai. 55 minutę Aurimui Raginiui pakėlus kampinį, gražiu smūgiu iš arti kamuolį į vartus nukreipė „Kauno Žalgirio“ legionierius iš Japonijos Yohei Iwasakis.

Įdomu, kad tai buvo pirmasis „Kauno Žalgirio“ komandos įvartis į „Stumbro“ ekipos vartus šį sezoną.

Po šio epizodo „Stumbro“ futbolininkai dar aktyviau metėsi į puolimą, o „Kauno Žalgiris“ stengėsi atsakyti kontratakomis.

78 minutę po A. Raginio perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo žalgirietis Ernestas Mickevičius, bet savo komandą išgelbėjo „Stumbro“ vartininkas Rodrigo Josviaki, nukreipęs kamuolį už galinės linijos.

81 minutę jau pasisekė „Kauno Žalgirio“ komandai. Baltarusiui Igoriui Jasinskiui praradus kamuolį aikštės krašte, „Stumbro“ gruzinas L. Matčarašvilis įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį atrėmė Modestas Stonys.

Per paskutines rungtynių minutes portugalo Mariano Barreto treniruojama „Stumbro“ ekipa didelį dėmesį skyrė puolimui ir buvo per plauką nuo įvarčio, tačiau vienas į baudos aikštelę įsiveržęs L. Matčarašvilis silpnąja koja nepataikė į vartų plotą.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę šį sezoną bei taip nutraukė „Stumbro“ penkių nepralaimėtų rungtynių seriją.

Komandų sudėtys
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FK Kauno Žalgiris
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FC Stumbras
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas