2017 m. birželio 26 d.
Vilniaus LFF stadionas
FK Prelegentai
0 : 8
FC Stumbras
0
Įvarčiai
8
1
Smūgiai
27
0
Smūgiai į vartų plotą
12
1
Kampiniai
9
0
Nuošalės
3
0
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
0
Apžvalga

Kauno „Stumbro“ futbolininkai užtikrintai įveikė LFF taurės trečiojo etapo barjerą. Pirmadienį Vilniuje kauniečiai net 8:0 (5:0) sutriuškino iš garsių buvusių futbolininkų ir pramogų pasaulio žvaigždžių sudarytą sostinės „Prelegentų“ komandą.

Vyriausiasis „Stumbro“ treneris Mariano Barreto šį kartą į aikštę išleido itin pajėgią sudėtį. Pirmą kartą pagrindinės komandos marškinėlius apsivilko saugas Kgaogelo Sekgota, kuriam tai buvo oficialius debiutas pirmoje ekipoje.

Itin įdomi buvo varžovų startinė sudėtis, kurioje buvo galima išvysti daugybę puikiai žinomų veidų: Deividą Šemberą, Mindaugą Ponomoriovą-Ozį, Nerijų Dunauską, Raimondą Žutautą, Erviną Kvitkauską, Žydrūną Grudzinską, Marių Babravičių. Nuo atsarginių žaidėjų suolo vėliau pakilo ir Linas Zareckas-Choras.

Jau nuo pirmųjų minučių kauniečiai visiškai užspaudė varžovus ir aštuntąją minutę puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų rezultatą atidarė Donatas Konikas – 1:0.

Vos po keturių minučių D. Konikas sulaukė perdavimo iš K. Sekgotos, o bandydamas išmušti kamuolį jį į savus vartus nukreipė Girius Kalvaitis – 2:0.

17-ąją minutę bet kokia intriga apskritai dingo, kai perdavimo nepagailėjo Marcosas Junioras, leidęs Lukui Artimavičiui pasiųsti kamuolį iš metro į tuščius vartus – 3:0.

24-ąją minutę D. Konikas baudos aikštelėje priėmė kamuolį, staigiai apsisuko ir nepaliko vilčių vartininkui – 4:0.

Sužaidus pusvalandį puolėjo sąskaitoje jau buvo hetrikas. Šį kartą D. Konikas puikiai išnaudojo savąjį šansą vienu lietimu įmušdamas iš maždaug 12 metrų – 5:0.

Pirmojo kėlinio pabaigą kiek aptemdė „Prelegentų“ puolėjo Mariaus Babravičiaus trauma, kurią Lietuvos futbolo rinktinės analitikas patyrė nesėkmingai nusileidęs ant žemės po dvikovos su L. Artimavičiumi.

Po pertraukos M. Barreto iš karto atliko aibę keitimų, o rezultatas drąsiai galėjo būti ir dviženklis, tačiau šį kartą susitikimas baigėsi 8:0. Savo įvarčius pelnė ir K. Sekgota bei Vilius Armalas, tuo tarpu L. Artimavičius atliko dublį.

Kauno „Stumbro“ varžovas LFF ketvirtfinalyje paaiškės po burtų ceremonijos, kuri vyks jau šiandien.

Komandų sudėtys
FK Prelegentai
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Prelegentai
FC Stumbras
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas