2017 m. spalio 1 d.
LFF I lyga 27 turas
Utenos miesto stadionas
FK Utenis B
1 : 6
FC Stumbras B
1
Įvarčiai
6
4
Geltonos kortelės
0
1
Raudonos kortelės
0
Apžvalga

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai tęsia puikų pasirodymą LFF Pirmos lygos sezono pabaigoje. Priešpaskutiniame sezono mače jaunieji kauniečiai net 6:1 (2:0) išvykoje sutriuškino „Utenį B“.

Tai buvo jau trečioji artimiausios „Stumbro“ pamainos pergalė iš eilės antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Madas aikštėje kauniečiai diktavo nuo pat susitikimo pradžios. „Stumbras B“ buvo gerokai aštresnis puolime ir dar iki pertraukos kamuolį į vartų tinklą nukreipė du kartus.

20-ąją minutę iš aštraus kampo jokių vilčių vartininkui nepaliko Levanas Matčarašvilis, o 33-ąją neklydo vienas prieš vartininką iššokęs ir kamuolį į tuščius vartus nukreipęs Alseny Bah – 2:0.

Po pertraukos „Stumbras B“ apsukų nemažino ir jau 48-ąją minutę iš arti pasižymėjo pirmąjį įvartį šiame sezone pelnęs patyręs gynėjas Giedrius Klevinskas – 3:0.

Vos po keturių minučių džiaugėsi ir Lucasas Villela (4:0), o galutinį žodį tarė dublį per trumpą laiką atlikęs ir salto žiūrovus pradžiuginęs Kgaogelo Sekgota – 6:0!

Nors varžovai sušvelnino rezultatą, tačiau 6:1 bet kuriuo atveju yra puiki pergalė. Ypač turint omenyje, kad dėl sugedusio autobuso komanda į stadioną atvyko pavėlavusi ir apšilimą pradėjo vos 20 minučių prieš mačo startą.

LFF Pirmos lygos turnyro lentelėje po 27 rungtynių su 36 taškais „Stumbras B“ šiuo metu kartu su „Pakruoju“ dalinasi aštuntąją poziciją.

Komandų sudėtys
FK Utenis B
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras B
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Utenis B
FC Stumbras B
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas