2017 m. rugpjūčio 31 d.
Draugiškos
Kauno Dariaus ir Girėno stadionas
FC Stumbras
1 : 2
Lietuva U-21
1
Įvarčiai
2
Apžvalga

Ketvirtadienį Dariaus ir Girėno stadione kontrolines rungtynes sužaidė Lietuvos U-21 futbolo rinktinė ir Kauno „Stumbras“. Po atkaklios kovos pergalę 2:1 šventė Lietuvos rinktinė.

Šiame susitikime Lietuvos U-21 aprangą vilkėjo trys „Stumbro“ futbolininkai: Dominykas Barauskas, Aldas Korsakas ir Klaidas Janonis. Ketvirtas į rinktinę pakviestas klubo atstovas Rimvydas Sadauskas dėl traumos buvo priverstas sugrįžti į klubą anksčiau laiko.

Rungtynės klostėsi gana apylygiai, tačiau kėlinio pabaigoje „Stumbras“ praleido įvartį, kai po Justo Lasicko prasiveržimo kraštu ir gero perdavimo į baudos aikštelę netoli 16 metrų linijos vienu lietimu tiksliai smūgiavo Manfredas Ruzgis – 1:0.

Kauniečiai į tai atsakė uždirbtu 11 metrų baudiniu ir Jaiseno Cliffordo įvarčiu (1:1), tačiau pačioje dvikovos pabaigoje 88-ąją minutę rinktinė vis tik išplėšė pergalę, kai po grubios „Stumbro“ klaidos Danielis Romanovskis ir Matas Vareika pabėgo prieš Nemanją Bjelaną ir po D. Romanovskio perdavimo pasižymėjo jaunasis M. Vareika – 2:1.

Šioje dvikovoje „Stumbrui“ nepadėjo ne tik į U-21 rinktinę pakviesti žaidėjai, bet ir Andre Almeida, Rodrigo Josviaki, Marcos Junioras, Lucas Villela.

„Stumbro“ startinė sudėtis: Bjelan, Rasimavičius, Adomėnas, Snapkauskas, Nazare, Vasco, Matcharashvili, Armanavičius, Sekgota, Kassi, peržiūroje esantis žaidėjas.