2017 m. rugsėjo 9 d.
Vilniaus LFF stadionas
FK Vilniaus Vytis
3 : 5
FC Stumbras
3
Įvarčiai
5
Apžvalga

Kauno „Stumbras“ po atkaklios kovos ir pratęsimo baudinių serijoje palaužė antrajame šalies divizione žaidžiantį Vilniaus „Vytį“ ir pirmą kartą klubo istorijoje pateko į LFF taurės finalą, kur susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“!

Nuo pat rungtynių pradžios kauniečiai dominavo aikštėje ir spaudė savo varžovus, kurie žaidė gudriai ir laukė savo šansų kontratakų bei standartinių situacijų metu. Jau per pirmas 20 minučių svečiai turėjo įmušti bent keletą įvarčių, tačiau savų progų neišnaudojo Alexandre Kore. Puikiai vartuose darbavosi Saulius Klevinskas.

Abu rungtynių įvarčiai krito antrajam kėliniui įpusėjus. „Vilniaus Vytį“ į priekį išvedė Mykolo Krasnovskio tikslus smūgis, tačiau rezultatą išlygino Jardelis Nazare. Jam tai buvo pirmasis įvartis vilkint Kauno klubo marškinėlius.

Pratęsimo metu iniciatyvą ir toliau turėjo kauniečiai, tačiau sostinės klubas žaidė drausmingai bei kėlė daugybę galvos skausmo Mariano Barreto auklėtiniams.

Baudinių serijoje komandos pradėjo tiksliai. Visgi šeštasis prie kamuolio stojęs A. Vaskela pataikė į virpstą, o Levano Mačarašvilio ir Marko Kardoko smūgius atrėmė vartininkai. Lemiamas tapo Alexandro Kore smūgis nuo žymos!

Taurės finale „Stumbras“ rugsėjo 24 d. susitiks su nugalėtojų titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“.

Komandų sudėtys
FK Vilniaus Vytis
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Vilniaus Vytis
FC Stumbras
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas