2018 m. balandžio 4 d.
A lyga 6 turas
Kauno NFA stadionas
FC Stumbras
4 : 0
FK Jonava
4
Įvarčiai
0
10
Smūgiai
5
8
Smūgiai į vartų plotą
2
2
Kampiniai
4
4
Nuošalės
0
0
Geltonos kortelės
3
Apžvalga

A lygos rungtynėse trečiadienio vakarą susitiko komandos, prie kurių vairo stovi treneriai iš Portugalijos: Mariano Barreto treniruojamas Kauno „Stumbras“ priėmė „Jonavą“, kuriai vadovauja Filipe Ribeiro. Praktiškai į vienus vartus vykusį mačą „Stumbras“ laimėjo net 4:0 (3:0).  

Jau 6 minutę „Stumbras“ džiaugėsi pirmuoju įvarčiu. Nasro Boucharebas dešiniame krašte pergudravo kelis varžovus ir atliko perdavimą į baudos aikštelę Lucasui Villelai, kuriam beliko tik pataikyti į vartus – 1:0.

Po praleisto įvarčio „Jonavos“ komanda nesutriko ir ėmė dažniau atakuoti. Tačiau jų išpuoliams stigo tikslumo ir aštresnių perdavimų.

O 23 minutę pirmo įvarčio autorius L. Villela rezultatyviu perdavimu atsidėkojo jam įmušti padėjusiam N. Boucharebui. Pastarasis smūgiavo nestipriai, tačiau ne itin sėkmingai sužaidė jonaviečių vartininkas Guilherme Cioletti. Jis lietė N. Boucharebo smūgiuotą kamuolį, bet šis vistiek kirto vartų liniją – 2:0!

Dar po 10 minučių kauniečiai paklojo tvirtus pergalės pamatus. Vartininkas Rodrigo Josviaki staigiai įžaidė kamuolį, jį neįtikėtinai techniškai priėmęs Kgaogelo Sekgota tuoj pat iškišo juvelyrinį perdavimą N. Boucharebui ir vartininką suklaidinęs „Stumbro“ prancūzas netrukus pelnė antrą savo įvartį – 3:0!

Po pertraukos jonaviečiai aktyviai metėsi į puolimą, bet paliko apnuogintą užnugarį ir galimybes varžovams pavojingai kontratakuoti. Vieno išpuolio metu L. Villela pataikė į virpstą, o Fabio Lopesas – į skersinį.

59 minutę kamuolys baudos aikštelėje atšoko F. Lopesui ir portugalas šį kartą neprašovė – 4:0.

Per likusį laiką šeimininkai turėjo dar keletą fantastiškų progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Geriausią šansą iššvaistė vienas prieš vartininką iššokęs N. Boucharebas.

Antroje antrojo kėlinio pusėje pirmą kartą A lygos rungtynėse aikštėje pasirodė jaunasis Vilius Armalas ir saugas Amranas Al-Jassasi, kurie aktyviai įsiliejo į žaidimą.

„Stumbras“ nesunkiai išlaikė solidų pranašumą ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Komandų sudėtys
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FK Jonava
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FC Stumbras
FK Jonava
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas