2018 m. kovo 7 d.
Kontrolinės rungtynės
Kauno NFA stadionas
FC Stumbras B
1 : 1
NFA
1
Įvarčiai
1
Apžvalga

Trečiadienio rytą Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje draugiškas rungtynes sužaidė Kauno „Stumbro“ rezervas ir NFA futbolininkai. Po įdomios kovos mačas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

„Stumbro B“ treneris Joao Martinsas šiose rungtynėse rėmėsi futbolininkais, kurie vakare nepateks į pagrindinės komandos paraišką A lygos mačui su „Trakais“.

Dvikova vyko sudėtingomis sąlygomis – dėl šalčio aikštė buvo ledinė, tad futbolininkai visų rungtynių metu daug slidinėjo ir griuvinėjo visiškai lygiose vietose. Nors komandos stengėsi žaisti atsargiai ir nerizikuoti futbolininkų sveikata, tačiau sportinis azartas davė savo – kietos kovos netrūko, o medicininiam personalui ne kartą teko suteikti pagalbą.

Lygiame pirmajame kėlinyje buvo pelnytas vienas įvartis, kai NFA ekipa pasinaudojo „Stumbro B“ klaida ir iš artimos distancijos nuginklavo Giedriaus Kvedaro ginamus vartus – 0:1.

Mūsų gretose arčiausiai tikslo buvo Alsenijus Bah, po kurio smūgio galva savo meistriškumą pademonstravo jaunasis NFA vartininkas. Puikaus šanso neišnaudojo ir Jaisenas Cliffordas, kuriam iššokus vienam prieš vartininką paskutinę akimirką sutrukdė gynėjas.

Po pertraukos abi ekipos atliko nemažai keitimų, o „Stumbras B“ žaidė vis aštriau. Dvi tobulas progas turėjo po traumos atsigavęs Sofoniyas Asres, kurio smūgius iš idealių situacijų atrėmė varžovų vartininkas.

Netrukus po etiopiečio perdavimo įmušti turėjo ir A. Bah, vis tik kamuolys vartuose neatsidūrė.

Įvartis pribrendo 55-ąją minutę, kai po tobulo Simo Gedžiūno perdavimo vienas prieš vartus atsidūręs A. Bah neklydo – 1:1.

Per likusį laiką „Stumbro B“ sudėtyje dviejų puikių šansų neišnaudojo Mohammedas Sheriffas. Tiesa, pasižymėti galėjo ir varžovai, kurie keletą kartų taip pat buvo arti tikslo.

Startinė „Stumbras B“ sudėtis: G. Kvedaras, R. Rasimavičius, M. Zaleckis, J. Vitor, M. Junior, S. Gedžiūnas, V. Armalas, Renato, J. Clifford, Miguel, A. Bah.