2018 m. rugpjūčio 25 d.
A lyga 18 turas
Kauno Dariaus ir Girėno stadionas
FC Stumbras
2 : 1
FK Atlantas
2
Įvarčiai
1
Apžvalga

Kauno „Stumbras“ sugebėjo mobilizuotis ir po atidėtų Lietuvos futbolo A lygos 18-ojo turo rungtynių sugrįžti į trečią turnyro lentelės vietą. Mariano Barreto treniruojamas klubas namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Šiose rungtynėse šeimininkams negalėjo padėti kapitonas Rimvydas Sadauskas, kurio vietą startinėje sudėtyje užėmė nuo pirmųjų minučių pirmą kartą savo karjeroje A lygoje žaidęs jaunasis Vilius Armalas.

Pirmasis susitikimo kėlinys vyko šeimininkams užtikrintai kontroliuojant situaciją. Kauniečiai buvo aštresni ir aktyvesni, tačiau stigo tikslumo paskutinėje atakos stadijoje.

42-ąją minutę grubi „Atlanto“ gynėjo Martuno Aboviano klaida leido kauniečiams išsiveržti į priekį. Legionierius iš Rusijos labai nesėkmingai sustabdė kamuolį, o tuo pasinaudojęs Alseny Bah tiksliai smūgiavo iš arti – 1:0!

Jau netrukus po pertraukos svečiai išlygino rezultatą ir tą padarė labai efektingu būdu. „Atlanto“ kapitonas Andrius Bartkus galingai smūgiavo vienu lietimu iš 30 metrų bei pasiuntė kamuolį po skersiniu, pelnydamas vieną iš gražiausių šio sezono įvarčių Lietuvos čempionate. Tai buvo bene pirmas kartas šiame mače, kai klaipėdiečiai grasino Mariano Barreto auklėtinių vartams.

Vis dėlto ilgai Klaipėdos klubas nesidžiaugė. 60-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Marcosas Junioras, kurį pats meistriškai ir uždirbo, išprovokuodamas Ruslano Maruškos pražangą baudos aikštelėje.

Tai buvo aštuntasis brazilo įvartis šiame sezone. Jis snaiperių rikuotėje pakilo į antrąją vietą.

Netrukus „Stumbras“ galėjo padvigubinti pranašumą, visgi, Lucaso Villelos pavojingas smūgis iš toli buvo šiek tiek netikslus.

Po šios pergalės „Stumbro“ sąskaitoje šiuo metu yra 34 taškai ir kauniečiai vėl susigrąžino trečiąją A lygos vietą.

Komandų sudėtys
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FK Atlantas
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FC Stumbras
FK Atlantas
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas