2018 m. rugpjūčio 4 d.
A lyga 20 turas
Jonavos miesto stadionas
FK Jonava
1 : 3
FC Stumbras
1
Įvarčiai
3
4
Geltonos kortelės
4
Apžvalga

Lietuvos taurės laimėtojas Kauno „Stumbras“ šeštadienį Jonavoje pratęsė įspūdingą pergalių seriją Lietuvos futbolo čempionate. Kauniečiai svečiuose užtikrintai 3:1 (2:1) įveikė „Jonavą“ ir šventė jau ketvirtąją pergalę iš eilės bei šeštąją per pastarąsias septynerias rungtynes.

Nors po itin apmaudaus pasitraukimo iš UEFA Europos lygos turnyro sugrįžti į kovas vietiniame fronte nėra lengva, tačiau „Stumbras“ eilinį kartą parodė charakterį. Dėl svarbių reikalų Portugalijoje šį kartą kartu su ekipa nebuvo vyriausiojo trenerio Mariano Barreto, komandai taip pat negalėjo padėti keletas itin svarbių startinės sudėties žaidėjų.

Pagrindinėje sudėtyje debiutavo Domantas Antanavičius, kuris užėmė dešinio gynėjo poziciją, o į kairį kraštą šį kartą pasislinko Lukas Čerkauskas. Vartuose pirmą kartą nuo pirmųjų minučių stovėjo Giedrius Kvedaras. Startinėje sudėtyje pasirodė ir Dominykas Galkevičius, Levanas Matčarašvilis bei Liu.

Nepaisant to „Stumbras“ jau pačioje rungtynių pradžioje parodė, kad yra nusiteikęs tik pergalei. Aštuntąją minutę Lukas Čerkauskas toli į baudos aikštelę išmetė kamuolį iš užribio, o ten puikiai krūtine jį nusimetęs Dominykas Galkevičius nepaliko vartininkui jokių šansų – 1:0!

Prabėgo vos penkios minutės ir „Stumbras“ dar kartą džiaugėsi. Vartininką puikiai paspaudė ir privertė suklysti L. Matčarašvilis, o kamuolį gavęs Marcosas Junioras priartėjo prie vartų bei savojo šanso nepraleido – 2:0!

Nors „Jonava“ ir bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau įpusėjus kėliniui tas pats M. Junioras tik per plauką neįmušė savo antrojo įvarčio.

Tiesa, 36-ąją minutę intrigą atgaivino buvęs „Stumbro“ legionierius Emi Djabrailovas, kuris pasinaudojo Lucaso Villelos klaida, tačiau iš karto po pertraukos kauniečiai puikiai atliko namų darbus ir po Matheuso Bissi perdavimo galva pasižymėjo Andre Almeida, dvikovoje nepalikęs jokių šansų Martynui Dapkui – 3:1!

Per likusį laiką abi ekipos turėjo pusprogių, tačiau „Stumbras“ užtikrintai išsaugojo turimą persvarą ir iškovojo dar vieną puikią pergalę.

 

 

 

 

Komandų sudėtys
FK Jonava
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Jonava
FC Stumbras
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas