2
Įvarčiai
0
Apžvalga

Lietuvos taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai buvo per plauką nuo sensacingo patekimo į antrąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Namuose 1:0 palaužę galingąjį Limasolio „Apollon“ klubą išvykoje kauniečiai pagirtinai kovojo iki paskutinių sekundžių, tačiau pritrūko vieno įvarčio – 0:2.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie jau pirmuoju smūgiu į vartų plotą pelnė įvartį. 7-ąją minutę po kampinio klastingu smūgiu pasižymėjo Hectoras Yuste.

Po šio epizodo netrukus šansą išlyginti rezultatą turėjo Nasro Boucharebas, tačiau įsiveržęs į baudos aikštelę nesugebėjo suklaidinti paskutinio gynėjo.

Nors kipriečiai žaidė aktyviau ir akivaizdžiai matėsi jų žaidybinė klasė, kauniečiai rungtyniavo drąsiai – nuolat presingavo varžovus jų aikštės pusėje, žaidė drąsiai ir du kartus smūgiavo iš toli, tiesa, šalia vartų. Atakos smaigalyje kartą atsidūrė Lucas Villela, o kartą – Jardelis Nazare.

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie per pirmas dešimt kėlinio minučių turėjo dvi auksines progas įvarčiui pasiekti. Pirmą kartą po puikios atakos praktiškai vienas prieš vartininką atsidūrė Agostinho Ca, tačiau paskutinę akimirką smūgį atrėmė „Apollon“ vartininkas.

Prabėgo dar kelios minutės ir baudos aikštelėje kamuolį pametė vienas varžovų, tačiau Levanas Matčarašvilis rodos tuo ne iš karto patikėjo ir proga nepasinaudojo.

Po šių išpuolių ir vėl iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie 62-ąją minutę padvigubino persvarą. Per likusį laiką „Stumbras“ darė viską, kad pelnytų lemiamą įvartį, tačiau pritrūko ir jėgų, ir tikslumo.

Galutinis rezultatas – 0:2, o serija pralaimėta vos vieno įvarčio skirtumu 1:2.

„Stumbras“: Rodrigo Josviaki, Matheus Bissi, Andre Almeida, Jardel Nazare, Lucas Villela, Levan Matcharashvili (74′ Alseny Bah), Lukas Čerkauskas, Rimvydas Sadauskas, Agostinho Cá, Marcos Junior (56′ Dominykas Galkevičius), Nasro Bouchareb (46′ Yuhao Liu).