2018 m. rugpjūčio 29 d.
A lyga 24 turas
Vilniaus LFF stadionas
FK Trakai
2 : 2
FC Stumbras
2
Įvarčiai
2
Apžvalga

Kelis svarbius futbolininkus praradęs Kauno „Stumbras“ išsivežė labai svarbų tašką iš Vilniaus. Kauno klubas Lietuvos futbolo A lygos 24-ojo turo mače išvykoje išplėšė lygiąsias 2:2 (0:0) akistatoje su „Trakais“.

Pirmasis kėlinys sirgalių pavojingomis progomis nepalepino. „Trakai“ ilgiau kontroliavo kamuolį ir išsiskyrė Donato Kazlausko smūgiais, savo ruožtu, kauniečiai surengė kelias aštrias kontratakas.

Antroje rungtynių dalyje buvo pelnyti net keturi įvarčiai bei virė kur kas daugiau emocijų.

52-ąją minutę Marcosas Junioras aplenkė Justiną Januševskį ir parideno kamuolį link Alseny Bah, kuris šį nukreipė į pustuščius vartus. „Stumbro“ legionierius tokiu būdu pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Vis dėlto kauniečiai pranašumu ilgai nesidžiaugė. 59-ąją minutę po D. Kazlausko perdavimo pirmą savo įvartį „Trakų“ klube pelnė Dovydas Virkšas, o dar po 12 minučių kamuolį tarp dviejų varžovų po pakelto kampinio pasiuntė Jevgenijus Osipovas.

„Stumbras“ rungtynių pabaigoje kuriam laikui buvo perėmęs iniciatyvą ir tuo pačiu laiku pasinaudojo. Baudos aikštelėje Andre Almeida atmetė kamuolį Antonio Belo, kuris 85-ąją minutę smūgiu pažeme pelnė savo pirmą įvartį A lygoje.

Po šių lygiųjų „Stumbras“ su 35 taškais išsaugojo trečią poziciją. Tašku mažiau surinkę „Trakai“ žengia ketvirti.

Komandų sudėtys
FK Trakai
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Trakai
FC Stumbras
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas