2019 m. gegužės 13 d.
I lyga 7 turas
DFK Dainava
0 : 2
FC Stumbras B
0
Įvarčiai
2
Apžvalga

Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti.

Iš vienos pusės, šeimininkų komanda gal kiek ir „perdegė“, iš kitos – labai protingai, brandžiai ir kokybiškai sužaidė jų oponentai.

Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai nesiruošia „sėdėti apkasuose“. Kol alytiškiai bandė prisitaikyti prie „įžūloko“ svečių žaidimo stiliaus, krito pirmasis rungtynių įvartis. Yegoras Kondratiukas netikėtai prasmuko pro gynėją, į puolėjo smūgį vartininkas sureagavo, bet kamuolys atško tiesiai Tanui Petukauskui, kuriam tereikėjo pataikyti iš kelių metrų jau į neginamus vartus.

Po „šalto dušo“ alytiškiai perėmė iniciatyvą, perkėlė žaidimą į varžovų aikštės pusę, kėlė daug kampinių, mušė baudos smūgius, bet „Stumbro B“ gynyba, šaltakraujiškai vadovaujama Matheuso Bissi, žaidė be klaidų. Maža to, antro kėlinio pradžioje būtent Bissi gražiu smūgiu galva po Luko Čepkausko pakelto kampinio šeimininkus pasiuntė į gilų nokdauną, iš kurio pastarieji taip ir nepakilo.

Kelioms alytiškių progoms pavirsti įvarčiais neleido geras rungtynes sužaidęs Airidas Mickevičius, o rungtynių pabaigoje jau „Stumbro“ žaidėjai rezultatą galėjo paversti nepadoriu. Vienas geriausių rungtynių sužaidę kauniečiai aplenkė alytiškius turnyrinėje lentelėje ir pakilo į šiame sezone dar nematytas aukštumas.

Komandų sudėtys
DFK Dainava
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras B
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
DFK Dainava
FC Stumbras B
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas