2019 m. gegužės 20 d.
I lyga 9 turas
FK Banga
3 : 0
FC Stumbras B
3
Įvarčiai
0
Apžvalga

Pirmalyga.lt

Gargždų komanda „nepaleidžia“ tolyn „Džiugo“ ir, įsirašę į turnyrinę sąskaitą  dar tris taškus, kartu su telšiškiais tvirtai žengia turnyrinės lentelės avangarde.

Tiesa, pergalė prieš „Stumbras B“ ekipą nebuvo tokia lengva, kaip gali pasirodyti iš galutinio rezultato. Rimtų problemų su sudėtimi turėję kauniečiai irgi galėjo pasižymėti, kartą kamuolys atsitrenkė į šeimininkų vartų konstrukciją. Bet, kaip sakoma – progos progomis, o svarbiausia – kaip tas progas paversti skaičiais švieslentėje. Algimantas Bačanskis pasižymėjo du kartus, įvartį pridėjo Deividas Lukošius – ir gargždiškiai gana gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojo dar vieną pergalę šiemet. Neapleidžia nuojauta, kad ši komanda dar turi rezervų pagerinti savo žaidimą,na o kaip bus toliau – pamatysime.

Abiems „Stumbro“ ekipoms dabar – nelengvas turnyrinis metas, taškų surenkama mažai, nors žaidimas nėra toks blogas, kaip galėtų pasirodyti pažvelgus vien į skaičius. Duobių kelyje pasitaiko visiems, kai kuriuos jos užgrūdina, kai kuriuos – atvirkščiai, sugniuždo. Tikėsimės, kad Kauno ekipa bus iš tų, pirmųjų.

Komandų sudėtys
FK Banga
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
FC Stumbras B
Startinė sudėtis
Atsarginiai žaidėjai
Rungtynių eiga
FK Banga
FC Stumbras B
Rungtynių pradžia
Finalinis švilpukas