June 27, 2017
LFF I lyga Round 15
Senvagės stadionas
FK Žalgiris B
1 : 0
FC Stumbras B
1
Goals
0
6
Shots
10
4
Shots on Target
4
6
Corners
4
2
Offsides
0
1
Yellow Cards
4
0
Red Cards
2
Review

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 15-ojo turo rungtynėse sostinėje apmaudžiai pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 0:1 nusileido „Žalgiriui B“. Ilgą laiką kauniečiai žaidė be dviejų iš aikštės pašalintų futbolininkų.

Vėlai išvakarėse LFF taurės rungtynes su „Prelegentais“ baigę kauniečiai ankstyvą kitos dienos rytą vėl keliavo į Vilnių, kur laukė dar vienas mačas antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Susitikimo pradžia buvo gana chaotiška ir nei vienai komandai nepavyko perimti iniciatyvos. „Stumbro B“ futbolininkai strigo elementariose situacijose – prarado nemažai kamuolių aikštės viduryje, nesugebėdavo jaunųjų varžovų įveikti žaisdami vienas prieš vieną.

Tiesa, pasižymėti buvo progų, kai neužtikrintai kelis kartus sužaidė varžovų vartininkas Pijus Petkevičius, vis tik kamuolys skriedavo greta virpsto.

Nesulaikomai šeimininkų gretose žaidė Justas Lasickas, kuris kėlė daugybę problemų mūsų gynybai ir tik Mato Daškaus įspūdingi šuoliai leido pirmajame kėlinyje nepraleisti įvarčio – 0:0.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė – „Stumbras B“ ir toliau buvo savo paties šešėlyje, o situaciją dar labiau apsunkino 47-ąją minutę Dominykui Barauskui parodyta tiesioginė raudona kortelė.

Šioje situacijoje Ernestas Stočkūnas išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau D. Barauskas spėjo jį pavyti. Vilniečių saugas griuvo baudos aikštelės prieigose ir nors jo niekas nelietė, teisėjas nusprendė, jog pražanga buvo…

67-ąją minutę situacija apskritai tapo nepavydėtina – už kalbas pirmą geltoną kortelę gavęs Aldas Korsakas netrukus kvailai prasižengė prieš varžovą ir buvo taip pat išvytas iš aikštės.

Devyniese likę „Stumbro B“ žaidėjai didvyriškai kovėsi ir netgi turėjo keletą nuostabių progų įmušti įvartį. Itin aktyviai į žaidimą įsiliejo Donatas Konikas.

Itin keista buvo tai, jog be dviejų futbolininkų likę svečiai rungtyniavo geriau nei būdami pilnos sudėties.

Deja, gero žaidimo nepakako. 82-ąją minutę dar kartą suklydo rungtynių arbitras, kuris nepastebėjo, kaip kamuolys akivaizdžiai išriedėjo už aikštės ribų ir vietoje to skyrė pražangą.

Prie kamuolio stojo J. Lasickas, kuris klastinga trajektorija iš itin aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 0:1…

Per likusį laiką rezultatas nepakito ir pergalę šventė „Žalgiris B“.

Team Lineups
FK Žalgiris B
Starting lineup
Substitutes
FC Stumbras B
Starting lineup
Substitutes
Match events
FK Žalgiris B
FC Stumbras B
Kick-off
Final whistle