A.Almeida: „Žaidėme geriausią savo futbolą šiame sezone“


2017 m. balandžio 1 d.

Kauno „Stumbro“ vyriausiasis treneris Mariano Barreto ir gynėjas Andre Almeida po lygiųjų su „Utenio“ komanda (1:1) džiaugėsi akivaizdžiai pagerėjusiu žaidimu, tačiau pripažino, jog progų realizacija privalo būti geresnė.

„Šiandien savo darbą atlikome tikrai gerai, tačiau nuo mūsų paprasčiausiai nusisuko sėkmė. Pirmajame kėlinyje jie vos kartą smūgiavo ir įmušė įvartį. Po pertraukos visiškai dominavome, žaidėme aukštai, juos spaudėme, susikūrėme galybę progų ir galėjome drąsiai įmušti tris – keturis įvarčius. Apmaudu, tačiau kartais taip nutinka“, – fcstumbras.lt kalbėjo A. Almeida.

„Turime ir toliau sunkiai dirbti bei užsitarnauti varžovų pagarbą. Tai neabejotinai buvo geriausios mūsų rungtynės šiame sezone. Aikštėje jautėmės gerai, trūko tik realizacijos. Šiandien tikrai buvo tas atvejis, kai paprasčiausiai nesisekė“, – užbaigė jis.

Tuo tarpu M. Barreto gyrė auklėtinių atsidavimą. „Kai matai tokias rungtynes tiesiog turi konstatuoti faktą, jog tai futbolas. Per pertrauką vaikinams pasakiau, kad nesvarbu ar pralaimėsime 0:1, ar 0:3. Tiesiog ir toliau žaiskime savo žaidimą. Rungtyniavome drąsiai ir antrajame kėlinyje sukūrėme daug progų. Turėjome kokias penkias tobulas situacijas.

Spaudėme varžovus, neleidome jiems žaisti. Tai, ką šiandien pademonstravome, mane nudžiugino. Esame teisingame kelyje. Mūsų planas yra ilgalaikis. Bus pralaimėjimų, bus pergalių, bus visko, bet toks mačas parodo, jog dirbame ne veltui“, – tikino jis.