A lygos simbolinėje rinktinėje – J. Nazare ir Nasro


2017 m. balandžio 4 d.

Paskelbta Lietuvos futbolo A lygos ketvirtojo turo simbolinė rinktinė, į kurią pateko ir du Kauno „Stumbro“ futbolininkai – krašto gynėjas Jardelis Nazare bei ekipoje debiutavęs puolėjas Nasro.

Lygiosiomis 1:1 pasibaigusiose rungtynėse su „Utenio“ klubu debiutantas Nasro pelnė vienintelį komandos įvartį bei žaidė itin aktyviai, keldamas daugybę galvos skausmo savo varžovams.

Puikias rungtynes sužaidė ir kairio krašto gynėjas J. Nazare, kuris savo įspūdingais reidais varžovų gynybą drąskė nuo pirmos iki paskutinės minutės.

Į simbolinę rinktinę taip pat pateko: Deividas Mikelionis („Atlantas“), Georgas Freidgeimas („Žalgiris“), Sergejus Obivalinas („Atlantas“), Andro Švrljuga („Sūduva“), Ovidijus Verbickas („Sūduva“), Slavko Blagojevičius („Žalgiris“), Tadas Eliošius („Jonava“), Maksimas Marusičius („Jonava“), Rokas Krušnauskas („Kauno Žalgiris“).

Artimiausias rungtynes Kauno „Stumbras“ A lygoje žais jau rytoj, trečiadienį 18 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione su „Kauno Žalgiriu“.

Paskutinės rungtynės
2017-03-30
A Lyga
FC Stumbras

1 : 1

FK Utenis
FC Stumbras
FK Utenis
1
Įvarčiai
1
31
Smūgiai
7
7
Smūgiai į vartų plotą
4
1
Kampiniai
4
2
Nuošalės
1
1
Geltonos kortelės
1