Aikštėje dominavęs „Stumbras“ iškovojo pirmąjį tašką


2017 m. kovo 30 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai A lygos ketvirtojo turo rungtynėse pademonstravo puikų futbolą, sukūrė įspūdingą skaičių progų įvarčiui pasiekti, tačiau pristigo tikslumo ir tenkinosi tašku prieš „Utenį“ – 1:1 (0:1). Debiutinėse rungtynėse įvarčiu pasižymėjo prancūzas Nasro Boucharebas.

Startinėje kauniečių sudėtyje šį kartą įvyko keletas pasikeitimų – nuo pirmųjų minučių aikštės viduryje žaidė Fabio Lopesas, taip pat puolėjo pozicijoje debiutavo registracijos nesklandumus išsprendęs Nasro Boucharebas. Įdomu tai, jog vidurio gynėjo pozicijoje šį kartą žaidė Klaidas Janonis, kai tuo tarpu Lukas Artimavičius buvo pastūmėtas į atraminio saugo poziciją.

Kauno „Stumbras“ nuo pat rungtynių pradžios žaidė aktyviai ir rungtyniavo pirmuoju numeriu, kai tuo tarpu varžovai savųjų šansų laukė kontratakų metu ir kantriai gynėsi.

Kauniečių žaidime daug aštrumo įnešė N. Boucharebas, kuris puikiai kabinosi už kamuolių ir buvo labai pastebimas. Išsiskyrė ir Alexandre Kore, kuris savo individualiu meistriškumu keletą kartų įspūdingai pabėgo nuo varžovų, tačiau pristigo teisingo sprendimo paskutinėje atakos stadijoje.

Geriausią progą iki pertraukos turėjo N. Boucharebas, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką lėtai tvarkėsi kamuolį ir pavėluotą smūgį atrėmė vartininkas. Kiek vėliau puikus šansas atsirado A. Kore, tačiau šis uždelsė su smūgiu.

Itin apmaudžiai kauniečiams susiklostė kėlinio pabaiga – pirmas pavojingas epizodas baigėsi įvarčiu į „Stumbro“ vartus, kai Jevgenijaus Marozo smūgį nesėkmingai atrėmė R. Josviaki, o pirmas prie kamuolio suskubęs Kirilas Levšinas neklydo ir bėgo džiaugtis – 0:1.

Iš karto po pertraukos Marių Papšį pakeitė Levanas Matčarašvilis, o Luką Artimavičių – Danielis Romanovskis. Kauniečiai kėlinį pradėjo uraganiškai ir jau pirmąją minutę po kontakto su varžovu baudos aikštelėje griuvo A. Kore, tačiau teisėjas skirti 11 metrų baudinio nesiryžo.

Prabėgo vos kelios minutės ir A. Kore gerai pakovojo dėl kamuolio, o N. Boucharebas puikiu smūgiu nepaliko šansų „Utenio“ vartininkui – 1:1.

Tai, kas vyko toliau, buvo futbolas į vienus vartus. „Stumbras“ visiškai perėmė iniciatyvą ir besąlygiškai dominavo aikštėje, kurdamas progą po progos.

Puikius šansus pasižymėti turėjo ir A. Kore, ir N. Boucharebas, ir Donatas Konikas, tačiau žiūrovams kiekvieną kartą tekdavo griebtis už galvų stebint, kaip švaistomos tiesiog tobulos progos. Aktyviai žaidė ir L. Matčarašvilis, šansų pasižymėti turėjo ir Danielis Romanovskis, vis tik „Uteniui“ šypsojosi fortūna.

Dvikovos pabaigoje ne po vieną įspūdingą reidą kraštu atliko kraštiniai gynėjai Jardelis Nazare ir Marcosas Junioras, vis tik šių perdavimų niekam uždaryti taip ir nepavyko, o rungtynės baigėsi apmaudžiomis lygiosiomis 1:1.

Nepaisant to, pademonstruotas futbolas komandos gerbėjus turėtų nuteikti optimistiškai ir tai puikiai liustravo gausūs aplodismentai stadione vos pasibaigus mačui.

„Stumbras“: R. Josviaki, J. Nazare, K. Janonis, A. Almeida, M. Junior, V. Armanavičius, L. Artimavičius (46‘ D. Romanovskij), F. Lopes, M. Papšys (46‘ L. Matčarašvili), A. Kore (66‘ D. Konikas), N. Bouchareb.

Paskutinės rungtynės
2017-03-30
A Lyga
FC Stumbras

1 : 1

FK Utenis
FC Stumbras
FK Utenis
1
Įvarčiai
1
31
Smūgiai
7
7
Smūgiai į vartų plotą
4
1
Kampiniai
4
2
Nuošalės
1
1
Geltonos kortelės
1