Atakuojančio futbolo spektaklyje „Utenio“ ir „Stumbro B“ lygiosios


2018 m. rugsėjo 13 d.

Trečiadienį LFF Pirmos lygos 19-ojo turo rungtynėse Utenoje susitiko aikštės šeimininkai ir jaunieji „Stumbro B“ futbolininkai. Nors abi komandos turėjo gausybę progų pasižymėti, krito vos du įvarčiai – 1:1.

Nuo pat susitikimo pradžios abi ekipos rungtyniavo aktyviai ir didesnį dėmesį skyrė puolimui. Nuo maždaug 10 minutės „Stumbras B“ perėmė iniciatyvą ir geras 15 minučių buvo užspaudęs šeimininkus prie jų vartų, neišnaudojo dviejų – trijų itin dėkingų progų. Arčiausiai tikslo buvo Lukas Čepkauskas, nepataikęs į tuščius vartus vos iš kelių metrų.

Ir būtent šios geros atkarpos metu 28-ąją minutę staigią ataką surengęs „Utenis“ išsiveržė į priekį, kai smūgiu iš toli Giedriaus Kvedaro ginamus vartus nuginklavo Maxas Bahi (0:1).

Po šio epizodo žaidimas išsilygino ir nei viena komanda neturėjo ryškesnio pranašumo. Nepaisant to, puolimas ir toliau dominavo prieš gynybą ir 38-ąją minutę įspūdingu įvarčiu iš itin aštraus kampo rezultatą išlygino Domantas Antanavičius (1:1).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje ėmė keistis ir iniciatyvą perėmė šeimininkai. „Utenis“ po pertraukos turėjo bent tris – keturias puikias progas pasižymėti, tačiau nesnaudė ir svečiai. Valdo galingu smūgiu kaire koja vos nepasiuntė kamuolio į vartų „devyniukę“, deja, pirštų galais kamuolį lietęs vartininkas nukreipė šį į skersinį.

Nors „Utenis“ puolime buvo aštresnis ir neišnaudojo kai kurių puikių šansų, Joao Martinso auklėtiniai turėjo puikią progą išplėšti pergalę paskutinę pridėto laiko minutę, kai praktiškai vienas prieš vartus atsidūrė D. Antanavičius. Deja, paskutinę akimirką jo smūgį blokavo gynėjas.

Galutinis rungtynių rezultatas – 1:1. Po šio mačo „Stumbras B“ išliko devintoje LFF Pirmos lygos turnyro lentelės vietoje.

Paskutinės rungtynės
2018-09-12
I lyga
FK Utenis

1 : 1

FC Stumbras B
FK Utenis
FC Stumbras B
1
Įvarčiai
1