„Atlanto“ ir „Stumbro“ dvikovos anonsas


2019 m. gegužės 11 d.

alyga.lt

Klaipėdos „Atlantas“ – Kauno „Stumbras“. Gegužės 12 dieną 14 val. Klaipėda, miesto centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:2

Per penkerias pastarąsias rungtynes vos kartą laimėjęs „Stumbras“ po šio turo gali nukristi į penktąją turnyro lentelės vietą.

Iki dvikovos su „Sūduva“ trys pastarieji atlantiečių pasirodymai žaidimo atžvilgiu buvo išties sėkmingi, tačiau rungtynės su čempionais parodė, kad su čempionato lyderiais „Atlantas“ varžytis yra vis dar nepajėgus. Kita vertus, dvikovoje su „Stumbru“ Klaipėdos ekipa pretenduos į taškus, kuriais netgi galėjo džiaugtis ir pirmame tarpusavio mače. Kaip ir susitikime prieš „Stumbrą“, taip ir Marijampolėje Viktoro Dobrecovo kariauna pradėjo byrėti antrame kėlinyje ir buvo priversta kapituliuoti. Klaipėdos klubas per 9 mačus yra pelnęs vos 6 įvarčius, tačiau pastaruoju metu būsimi oponentai žaisdami prie savo vartų taip pat nežiba. Impulsą klaipėdiečiams gali suteikti ir pasikeitusi rungtynių vieta – mačas vyks Klaipėdos centriniame stadione.

„Stumbras“ turi spręsti nemenką problemą: gavus traumą Andre Almeidai, vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniavo brazilas Matheusas Bissi, tačiau šis žaidėjas artėjančiam mačui yra diskvalifikuotas. Įdomu, ar Kauno klubo strategas Joao Luisas Martinsas ryšis perstatyti komandos taktiką, ar suteiks šansą žaidėjui iš B komandos. Pastarosiose keliose rungtynėse „Stumbras“ nėra toks rezultatyvus – įvarčius pelnė tik puolėjas Nasro Boucharebas. Vis dėlto kauniečiai savo šansus susikurdavo, tik nepavykdavo jais pasinaudoti – koją pakišdavo prasta progų realizacija. Nors Kauno klubo rezultatai suprastėjo, tačiau atkarpomis pademonstruotas žaidimas tikrai leidžia tikėtis pergalės uostamiestyje.