D. Barauskas: „Pirma mintis apie „Trakus“ – D. Bilialetdinovas“


2017 m. rugsėjo 27 d.

Jau šį vakarą A lygos 26 turo rungtynėse Vilniuje naujasis LFF Taurės laimėtojas Kauno „Stumbras“ susitiks su antroje turnyro lentelės vietoje žengiančiais „Trakais“. Mačo LFF stadione pradžia 20 val.

Kauniečiai savaitgalį ne tik iškovojo pirmąjį trofėjų per klubo gyvavimo istoriją, bet ir įgyvendino svarbiausią sezono tikslą – užsitikrino vietą kito sezono UEFA Europos lygos turnyro atrankoje. Į sostinę „Stumbras“ atvyks itin pakilios nuotaikos.

Tiesa, laiko švęsti Mariano Barreto auklėtiniai neturėjo. Sekmadienį iškovoję taurę jie jau pirmadienį anksti ryte rinkosi į treniruotę. Šiuo metu „Stumbras“ su „Jonava“ savo sąskaitoje turi po 22 taškus ir kovoja dėl šeštosios pozicijos turnyro lentelėje, kuri garantuotų išlikimą lygoje ir žaidimą papildomame A lygos rate.

„Trakų“ užduotys lygoje skiriasi – „riteriai“ siekia išsaugoti antrąją vietą ir pergalė jiems taip pat labai svarbi. Nors jie turi keturių taškų pranašumą prieš „Sūduvą“, tačiau ši yra sužaidusi trimis mačais mažiau.

„Pirma mintis galvojant apie „Trakus“ – Diniaras Bilialetdinovas. Šis papildymas išties labai garsus, rungtyniavęs „Everton“ klube, taip pat Rusijos futbolo rinktinėje. Aišku, mes turime tikslą patekti į šešetuką ir šios rungtynės mums labai svarbios. Bandysime siekti pergalės, juolab, po taurės finalo pasitikėjimas savimi tik dar labiau išaugo“, – prieš išvyką į sostinę fcstumbras.lt kalbėjo saugas Dominykas Barauskas.

„Aišku, ir vėl keičiasi danga – sekmadienį žaidėme ant sunkios, natūralios aikštės, o šiandien laukia dirbtinė danga, bet aš pats esu užaugęs ant dirbtinių aikščių ir man čia žaisti netgi paprasčiau. Bent jau aikštė lygi, kamuolys nešokinėja. Man didelių problemų nebus. Laukia įdomios rungtynės, tikiu, kad galime laimėti“, – užbaigė jis.

Rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 Play ir Futbolo.TV

 

Paskutinės rungtynės
2017-09-27
A Lyga
FK Trakai

1 : 0

FC Stumbras
FK Trakai
FC Stumbras
1
Įvarčiai
0