Dar vienas puikus L. Matčarašvilio pasirodymas Gruzijos U-21 rinktinėje

2017 m. kovo 27 d.

Kauno „Stumbro“ saugas Levanas Matčarašvilis ir toliau puikiai išnaudoja jam suteiktus šansus Gruzijos U-21 rinktinėje.

Perspektyviam saugui persikėlimas į Kauno „Stumbrą“ atvėrė duris į gimtinės jaunimo rinktinę, kurioje žaidėjas debiutavo įspūdingai.

Jau pirmose rungtynėse su Islandijos bendraamžiais, kuriose jis žaidė 15-a minučių, Levanas atliko rezultatyvų perdavimą, o komanda šventė pergalę rezultatu 3:1.

Savaitgalį Gruzijos U-21 rinktinė Tbilisyje dar kartą susitiko su ta pačia Islandija ir šį kartą įspūdingame mače išplėšė lygiąsias 4:4.

„Stumbro“ saugas aikštėje pasirodė 68-ąją minutę ir susitikimo pabaigoje atliko fantastišką rezultatyvų perdavimą, kuris sugrąžino intrigą juo pasinaudojus puolėjui – 3:4. Prabėgo dar kelios minutės ir per pridėtą laiką Gruzija išlygino rezultatą, o L. Matčarašvilis dalyvavo ir šioje atakoje.

Sėkmingai save parodęs rinktinės treneriams futbolininkas jau sugrįžo į Lietuvą ir pirmadienį treniravosi kartu su „Stumbro“ komanda.

Jau ketvirtadienį 18 val. „Stumbras“ žais antras A lygos rungtynes namuose, kai 18 val. susitiks su „Uteniu“. Įėjimas nemokamas.