Dariaus ir Girėno stadione – principinis Kauno derbis


2017 m. gegužės 10 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas sugrįžta į savo tikruosius namus – pagrindinį mieste Dariaus ir Girėno stadioną. Jau ketvirtadienį 20 val. čia laukia intriguojantis miesto derbis tarp „Stumbro“ ir „Kauno Žalgirio“.

Lietuvos futbolo A lygos 11-ojo turo vienas įdomiausių susitikimų neabejotinai vyks Kaune, kur į svarbią akistatą stos principiniai varžovai „Stumbras“ ir „Kauno Žalgiris“. Pirmajame A lygos rate komandos išsiskyrė be įvarčių 0:0, nors tada kur kas arčiau pergalės buvo aštriau ir pavojingiau žaidęs „Stumbras“.

Turnyro lentelėje „Stumbro“ pozicijos yra geresnės – Mariano Barreto auklėtiniai savo sąskaitoje turi šešis taškus ir žengia septintoje vietoje. Komandą vos trys taškai skiria nuo „Jonavos“ klubo, tad pergalės atveju „Stumbras“ pakiltų į šeštąją poziciją.

Būsimieji varžovai kol kas žengia paskutinėje vietoje ir vieninteliai lygoje nėra iškovoję nei vienos pergalės. Maža to, visai neseniai „Kauno Žalgiris“ atsisveikino su Vitalijumi Stankevičiumi, kuris prie komandos vairo išbuvo vos kelis mėnesius. Šiuo metu komandai vadovauja Laimis Bičkauskas, kuris vyriausiojo trenerio pareigas atliko ankstesniais sezonais.

Pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojantis „Stumbro“ vidurio saugas Fabio Lopesas tikina su dideliu nekantrumu laukiantis derbio.

„Tai bus sunkios rungtynės, tačiau privalome iškovoti tris taškus. Tai mačas, kuriame svarbiausia pasiekti reikiamą rezultatą. Nekantrauju pirmą kartą žaisti pagrindiniame miesto stadione, nes pats asmeniškai kur kas geriau jaučiuosi žaisdamas ant natūralios vejos. Galų gale ir pati atmosfera bus visiškai kitokia, nes Dariaus ir Girėno stadionas yra didžiausias šalyje“, – su šypsena veide kalbėjo F. Lopesas.

„Derbis yra derbis bet kurioje pasaulio vietoje. Tai išskirtinis mačas, kuriame turime ypatingai susitelkti. Tarpusavio susitikime pirmajame A lygos rate mums tiesiog nepasisekė, tačiau esu įsitikinęs, jog šį kartą viskas bus kitaip. Mes atiduodame visas jėgas treniruotėse, esame puikus kolektyvas ir žinome, ką turime padaryti, kad pasiektume pergalę“, – motyvacijos nestokojo ne kartą į simbolinę A lygos rinktinę išrinktas saugas.

Ilgai lauktas Kauno miesto derbis Dariaus ir Girėno stadione jau šį ketvirtadienį prasidės 20 val. Iki susitikimo stadione!