Dėl vietos LFF Taurės finale – žūtbūtinis mūšis Alytuje


2018 m. rugsėjo 15 d.

Lietuvos Taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai turi galimybę antrus metus iš eilės iškopti į šalies Taurės turnyro finalą. Pusfinalio mūšyje Mariano Barreto auklėtiniai sekmadienį Alytuje egzaminuos DFK „Dainavą“.

Antroje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžianti Alytaus komanda šiuo metu Pirmoje lygoje užima penktąją vietą ir savo sąskaitoje turi 35 taškus bei tęsia kovą dėl pirmenybių aukso.

Su DFK „Dainava“ šiemet du kartus susikirto „Stumbro“ antros komandos keliai. Jei pirmasis „Stumbro B“ mačas Kaune baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1, tai Alytuje dzūkai įrodė savo pranašumą ir nugalėjo rezultatu 2:0.

Alytaus klubą į priekį veda patyręs ir puikiai žinomas treneris Donatas Vencevičius. Jo auklėtiniai pirmą kartą pateko į LFF Taurės pusfinalį ir visam Alytaus miestui tai bus didelis įvykis. Sekmadienį nusimato tikra futbolo šventė, o šeimininkų komandą palaikys daugybė meile futbolui garsėjančiu žiūrovų.

Tiesa, Alytaus stadionas „Stumbrui“ yra labai sėkmingas. Būtent čia liepos mėnesį kauniečiai debiutavo prestižiniame UEFA Europos lygos atrankos turnyre ir sensacingai rezultatu 1:0 įveikė galingąjį Limasolio „Apollon“ klubą, kuris šiemet ir vėl varžysis grupių turnyre.

„Stumbro“ varžovų DFK „Dainavos“ gretose reikėtų išskirti legionierių Sebastiana Vasquezą. Būtent du jo įvarčiai lėmė alytiškių pergalę ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje prieš Gargždų „Bangą“ rezultatu 2:1. Būsimų varžovų gretose žaidžia ir daugiau žinomų futbolininkų – A lygoje neblogai užsirekomendavęs Tomas Bučma, kurį laiką „Jonavos“ marškinėlius vilkėjęs Davidas Makaradze, taip pat svarbus vaidmuo tenka Linui Savastui. Futbolo gerbėjai tikrai yra girdėję ir Titą Vitukyną, tad „Stumbro“ tikrai nelaukia lengvas pasivaikščiojimas.

Paskutinėse savo rungtynėse DFK „Dainava“ rezultatu 3:1 įveikė Klaipėdos „Koralą“. Tuomet visus įvarčius įmušė legionieriai – dukart pasižymėjo S. Vasquezas ir kartą įmušė D. Makaradzė.

Dvikovoje Alytuje Kauno „Stumbro“ gretose gali debiutuoti naujokas iš Portugalijos Rafaelis Floro.

LFF Taurės pusfinalio rungtynių Alytuje sekmadienį pradžia 13 val.

Paskutinės rungtynės
2018-09-16
DFK Dainava

0 : 4

FC Stumbras
DFK Dainava
FC Stumbras
0
Įvarčiai
4