Diogo atliko dublį, „Stumbras B“ įveikė DFK „Dainavą“


2017 m. kovo 4 d.

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai šeštadienį sužaidė kontrolines rungtynes Alytuje, kur susitiko su taip pat LFF Pirmos lygos sezonui besiruošiančia vietos DFK „Dainava“, treniruojama buvusio „Stumbro“ trenerio Dariaus Gvildžio.

Varžovų gretose žaidė solidi sudėtis – ne tik keletas legionierių, bet ir puikiai Lietuvos futbolo gerbėjams žinomi Gediminas Kruša, Ilya Tsivylko, Karolis Gvildys, Audrius Brokas, Mantas Fridrikas, Marius Žukovas, Lukas Baranauskas ir kiti.

Savo ruožtu kauniečių sudėtyje žaidė artimiausias rezervas ir tie, kurie A lygos starte prieš „Trakus“ aikštėje pasirodė nebent po keitimo.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo kauniečiai, kurie turėjo dvi pusproges jau pačioje susitikimo pradžioje. Abu kartus atakos smaigalyje atsidūrė prancūzas Nasro Boucharebas, tačiau kartą jis smūgiavo šalia vartų, o kartą gražiame šuolyje galva smūgiavo šalia vartų.

Apskritai žaidimas iki pertraukos buvo apylygis ir nei viena komanda neturėjo ryškaus žaidybinio pranašumo. Vienintelį įvartį kėlinio pabaigoje įmušė Audrius Brokas, kuris preciziškai tiksliai atliko baudos smūgį, pasiųsdamas kamuolį į vartų devyniukę.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Stumbras“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir šeimininkai pradėjo remtis praktiškai vien kontratakomis. Kauniečiai sukūrė ne vieną pavojingą progą, o abu įvarčius įmušė peržiūroje dalyvaujantis Diogo. Kartą jis realizavo išėjimą vienas prieš vartininką, o kartą technišku smūgiu vienu lietimu iš sudėtingos padėties.

„Stumbras B“: I. Driomovas, V. Armalas, D. Konikas, A. Silva, D. Barauskas, N. Bouchareb, B. Pires, F. Lopes, A. Korsakas, E. Skripkinas, A. Bareikis.

Po keitimų aikštėje pasirodė: M. Daškus, N. Petkevičius, L. Matcharashvili, S. Mekuanent Asres, O. Sissoko, D. Nyarko, Diogo.

Paskutinės rungtynės
2017-03-04
Draugiškos
DFK Dainava

1 : 2

FC Stumbras B
DFK Dainava
FC Stumbras B
1
Įvarčiai
2