Du jauni „Stumbro“ lietuviai savo vertę įrodinės „Bordeaux“ klube


2017 m. liepos 7 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo jaunieji talentai Donatas Konikas ir Vilius Armalas daugiau nei tris savaites praleis Prancūzijos aukščiausios lygos „Girondins de Bordeaux“ klube, kur turės galimybę ne tik pasisemti patirties, bet ir įrodyti savo vertę ekipos treneriams.

Kauno „Stumbras“ yra viena jauniausių komandų Lietuvos futbolo A lygoje bei nuolat akcentuoja darbo su jaunaisiais futbolininkais svarbą.

Metų pradžioje keturi perspektyvūs „Stumbro“ žaidėjai buvo išvykę į Portugalijos aukščiausios lygos ekipas, kur praleido po keletą savaičių bei įgijo neįkainojamos patirties. D. Konikas netgi sulaukė kvietimo likti „Vitoria de Setubal“ klube, tuo tarpu V. Armalas Madeiros „Maritimo“ ekipoje sėkmingai sužaidė ne vieną draugišką susitikimą.

Liepos 23 d., iš karto po rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“, abu žaidėjai išskris į Prancūziją, kur iki rugpjūčio 13 d. dalyvaus „Ligue I“ klubo „Bordeaux“ treniruotėse. Šeštąją vietą Prancūzijos čempionate užėmęs klubas „Stumbro“ auklėtinių sugebėjimais nori įsitikinti pats, o žaidėjai turės pakankamai laiko atskleisti savo potencialą.

16-metis V. Armalas šiemet LFF Pirmos lygos pirmenybėse sužaidė 13 rungtynių ir įmušė du įvarčius. Jis gali rungtyniauti tiek atraminio saugo, tiek ir vidurio gynėjo pozicijose.

19-metis puolėjas D. Konikas A lygoje šiemet sužaidė 12 rungtynių ir pelnė vieną įvartį. Jis taip pat 14 kartų į aikštę žengė „Stumbro B“ gretose LFF Pirmoje lygoje, kur tiksliais smūgiais pasižymėjo du kartus. Visai neseniai jis per pusvalandį atliko „hetriką“ į Vilniaus „Prelegentų“ vartus LFF taurės turnyre.