Į „Stumbrą“ sugrįžo vartininkas G. Kvedaras


2018 m. sausio 27 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo marškinėlius po dviejų metų pertraukos ir vėl vilkės vartininkas Giedrius Kvedaras.

26 metų vartininkas „Stumbro“ garbę gynė 2015/16 m. sezone, o vėliau persikėlė į Jonavą bei spėjo pažaisti užsienyje. Praėjusį sezoną G. Kvedaras praleido Norvegijos „Krakeroy“ gretose, kuris itin sėkmingai pasirodė šalies taurės turnyre, iš savo kelio eliminavęs ir aukščiausios lygos klubą bei tik po baudinių serijos nusileidęs pajėgiai „Valerenga“ komandai.

G. Kvedaras A lygoje iš viso yra sužaidęs jau 94 rungtynes. „Stumbro“ gretose jis pakeis su komanda atsisveikinusį Nemanją Bjelaną.

„Stumbro“ ekipoje jis po keitimo jau žaidė prieš Maskvos „Dinamo“ (0:0) bei taip pat šeštadienį gynė komandos vartus visą antrąjį kėlinį prieš Karagandos „Šachtior“. „Stumbras“ varžovams nusileido 1:3, o į klubą sugrįžęs G. Kvedaras praleido vieną įvartį.

„Įspūdis tikrai geras, malonu sugrįžti. Komandoje per šiuos kelis metus pasikeitė viskas išskyrus kovingumą. Tiesą sakant mane toks vyrų užsivedimas treniruotėse ir rungtynėse netgi nustebino. Pažįstu visus lietuvius, o su kitais jau spėjau surasti bendrą kalbą. Treneris turi autoritetą, pasiruošimas vyksta sklandžiai ir aktyviai ruošiamės sezonui“, – fcstumbras.lt kalbėjo vartininkas.