Išskirtinėje atmosferoje – fantastiškos „Stumbro B“ ir DFK „Dainavos“ lygiosios


2018 m. balandžio 3 d.

LFF Pirmos lygos antrojo turo rungtynėse Kauno „Stumbro B“ futbolininkai savo aikštėje susitiko su Alytaus DFK „Dainava“. Pačioje rungtynių pabaigoje praleidę įvartį šeimininkai dramatiškas lygiąsias išplėšė įmušę trečiąją pridėto laiko minutę – 1:1.

Joao Martinso treniruojamam „Stumbrui B“ tai buvo antrosios rungtynės šiame sezone, tuo tarpu dzūkam – atidarymo mačas. Svečius į Kauną atlydėjo gausus sirgalių būrys, tad atmosfera nuo pat pirmųjų minučių buvo išskirtinė.

Rungtynės prasidėjo be rimtesnės žvalgybos, o komandos žaidė itin kovingai. Per pirmas 15 minučių iš viso buvo parodytos net keturios geltonos kortelės – trys alytiškiams ir viena šeimininkams.

Pirmajame kėlinyje komandos daug progų nesukūrė, tačiau iniciatyvą priklausė „Stumbrui B“. Virš vartų iš toli smūgiavo Ibrahima Sory, pavojingą baudos smūgį atliko Levanas Matčarašvilis, o Renato smūgis iš artimos distancijos paskutinę minutę buvo blokuotas.

Tuo tarpu varžovų gretose iki pertraukos itin pastebimas buvo naujokas iš Kolumbijos Sebastianas Vasquezas, gerai kabinęsis už kamuolių ir pavojingai smūgiavęs iš baudos aikštelės prieigų.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo visiškai lygus ir rungtynės galėjo pakrypti į bet kurią pusę. Kauniečiai atliko nemažai kampinių ir skersų perdavimų iš žaidimo, tačiau dažniausiai – be adresato.

Pirmasis įvartis krito po kampinio 86-ąją minutę, kai iš arti galva kamuolį į vartus nukreipė aikštėje po keitimo pasirodęs Victoras Hugo.

Pranašumą svečiai išsaugojo neilgai – trečiąją pridėto laiko minutę svečių vartininkas suklydo neišmušdamas lengvo kamuolio ir užsidirbo kampinį. Po jo galva kamuolį į artimąjį vartų tinklą nukreipė mažiausias šeimininkų futbolininkas L. Matčarašvilis – 1:1!

Tai buvo jau antrosios „Stumbro B“ lygiosios šiame sezone. Kitas rungtynes jaunieji futbolininkai žais penktadienį Klaipėdoje su vietos „Koralo“ ekipa.

Komandų sudėtis, statistiką, nuotraukų galeriją ir video santrauką rasite skiltyje „Varžybos“ arba paspaudę ant rungtynių ikonos dešinėje pusėje.

Paskutinės rungtynės
2018-04-02
I lyga
FC Stumbras B

1 : 1

DFK Dainava
FC Stumbras B
DFK Dainava
1
Įvarčiai
1
8
Smūgiai
5
3
Smūgiai į vartų plotą
1
6
Kampiniai
5
0
Nuošalės
0
3
Geltonos kortelės
3