J. Martins: „Taškas nėra blogai, jei žiūrėtume į dvikovos scenarijų“


2019 m. kovo 12 d.

Kauno „Stumbro“ vyriausiasis treneris Joao Luis Martins po pirmųjų sezono išvykos rungtynių, kurios pasibaigė nulinėmis lygiosiomis, teigė, jog komanda atvyko į Vilnių tik trijų taškų, bet galutinis dvikovos rezultatas buvo dėsningas.

„Mes atvykome į Vilnių su geriausiais ketinimais, t.y. iškovoti tris taškus ir darysime visose likusiose sezono rungtynėse. Galbūt mūsų komanda dar nėra viskam pasiruošusi, nes mes per vėlai pradėjome pasiruošimą sezonui ir sužaidėme tik keletą kontrolinių rungtynių. Manau, jog mums viskas priešakyje ir viskas ateis palaipsniui.

Šiandien neketinome žaisti kontratakų pagalba, tačiau pirmajame kėlinyje „Riteriai“ pademonstravo geresnį žaidimą ir būtent mes buvome priversti šiek tiek atsitraukti. Savo ruožtu mes pademonstravome keletą įdomių dalykių, kovėmės iš visų jėgų ir visa komanda gerai gynėsi. Po pertraukos mums pavyko pakeisti keletą dalykų, pasikalbėjome su žaidėjais, jie suprato savo klaidas ir aš likau labai patenkintas ką jie pademonstravo antrajame kėlinyje, jie suprato mane. Antroje rungtynių dalyje jie buvo kur kas labiau motyvuoti, stengėsi pagerinti žaidimą ir labai norėjo patobulėti. Šiandien iškovojome vieną tašką, bet tai nėra blogai jei žiūrėtume į visą dvikovos scenarijų“, – sakė „Stumbro“ vairininkas.

Sulaukęs klausimo apie savo žaidėjų aktyvius veiksmus prie priešininkų vartų, treneris sakė, jog tai normalu, nes šeimininkai norėjo labiau kontroliuoti kamuolį, o „Stumbras“ nuolat ieškojo kaip greitai nubausti varžovą.

„Manau, jog tai buvo normalu, nes „Riteriai“ stengėsi labiau kontroliuoti žaidimą ir dominuoti aikštės viduryje, mes žaidėme kontratakuodami ir turėjome nemažai savų progų. Po pertraukos mes stengėmės perimti kamuolio kontrolę ir priartėjome prie jų vartų ir kūrėme progas jau ne tik po greitų išpuolių“,- užbaigė J. Martins.

Po dvikovos savo mintimis pasidalijo ir ypač pirmajame kėlinyje aktyviai rungtyniavęs „Stumbro“ atakų užbaigėjas portugalas Antonio Belo.

„Manau, jog rungtynės buvo labai geros. Komanda dirbo labai gerai, mes iškovojome vieną tašką priešininkų teritorijoje, taigi, manau, jog visa komanda gali didžiuotis tuom ką padarė. Treneris visada mus stengiasi nuteikti pergalei, bet šiai akimirkai iš čia parsivežti tašką, manau nėra jau taip blogai.

Pernai mes siekėme trečiosios vietos, manau šiemet bandysime kovoti dėl geresnių pozicijų A lygoje“, – sakė A. Belo.