J. Martinsas: „Žaidėme prieš vieną geriausių lygos komandų“


2017 m. balandžio 23 d.

Po Kauno „Stumbro B“ futbolininkų trečiosios pergalės LFF Pirmos lygos pirmenybėse savo mintimis apie susitikimą pasidalino komandos treneris Joao Martinsas.

„Žaidėme prieš gerą, vieną geriausių lygos komandų ir vaikinai atliko savo darbą. Galbūt netobulai, bet neblogai. Tai nebuvo geriausios mūsų rungtynės, tačiau turime gerbti varžovus, jie išties pajėgūs. Esame patenkinti pasiektu rezultatu. Vaikinai supranta savo klaidas. Esame antroji komanda, tad turime siekti pergalių, kad išsaugotume vietą lygoje“, – su fcstumbras.lt mintimis iš karto po dvikovos dalinosi „Stumbro B“ vairininkas.

„Rungtynių metu mes visi – tame tarpe aš ir teisėjai, pridarome klaidų, tad rūbinėje mėgstu išskirti keletą iš jų ir apie jas pasikalbėti su savo žaidėjais. Taip pat persirengimo kambaryje pasveikinau juos su pergale, nes jie žaidė užsivedę ir su aistra“, – tęsė portugalas.

Jis taip pat nebuvo linkęs išskirti kelių savo auklėtinių pasirodymo. „Varžovų gretose yra keletas žaidėjų, kuriuos reikia ypatingai dėmesingai prižiūrėti, tuo tarpu mes visi esame panašaus lygio ir žaidžiame kaip vienas kumštis, todėl tikrai šiandien nieko neišskirčiau. Būna, kad ir pas mus kažkas sužaidžia geriau ar prasčiau, tačiau dažniausiai sudėtinga išskirti vieną žaidėją.“

Kitas rungtynes LFF Pirmoje lygoje „Stumbras B“ žais gegužės 5 d. išvykoje su DFK „Dainava“.