J. Martinsas: „Žaidimą kontroliavome 85 minutes”


2017 m. balandžio 4 d.

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai pergalingai debiutavo LFF Pirmos lygos pirmenybėse, rezultatu 2:1 įveikdami ambicijų nestokojantį Telšių „Džiugą“. Po rungtynių savo mintimis apie mačą ir auklėtinių žaidimą pasidalino „Stumbro B“ treneris Joao Luisas Martinsas.

„Tai buvo geros rungtynės mūsų komandai ir jos turėjo patikti tiems, kurie mėgsta gerą futbolą. Mes pirmajame kėlinyje žaidėme geriau negu po pertraukos, tačiau rungtynes kontroliavome 85 minutes. „Džiugas“ yra rimtas varžovas, tačiau atlikome savo darbą ir žaidybinį ritmą praradome tik paskutines penkias minutes po praleisto įvarčio“, – fcstumbras.lt kalbėjo treneris.

„Manau, jog pergalę visų pirma lėmė bendras kolektyvinis darbas. Labai svarbu, jog šiandien žaidė tikrai jauna komanda – net šeši U-19 amžiaus futbolininkai, o kai kuriems iš jų tai buvo debiutas tokiame lygyje, tačiau jie puikiai susitvarkė“, – tęsė jis.

Paklaustas, kaip vertina iš „Barcelona“ klubo atvykusio Agostinho Ca debiutą, komandos vairininkas kalbėjo: „Tai buvo jo pirmos rungtynės po ilgos pertraukos ir jis sužaidė gerai. Šis mačas – dalis mūsų plano jam. Jis parodė, jog yra teisingame kelyje.“

Artimiausias rungtynes LFF Pirmoje lygoje „Stumbras B“ žais šį penktadienį 16.30 val. Tauragėje, kur susitiks su „Tauro“ komanda.

Savo ruožtu pagrindinė „Stumbro“ komanda jau rytoj, trečiadienį 18 val. miesto derbyje susigrums su „Kauno Žalgiriu“.

Paskutinės rungtynės
2017-04-02
LFF I lyga
FC Stumbras B

2 : 1

FK Džiugas
FC Stumbras B
FK Džiugas
2
Įvarčiai
1
6
Smūgiai
8
3
Smūgiai į vartų plotą
1
6
Kampiniai
4
2
Nuošalės
1
1
Geltonos kortelės
2