Jaunasis V. Armalas: „Vyrų futbolas yra greitesnis ir agresyvesnis“


2017 m. gegužės 29 d.

Antradienį 19 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione „Stumbro B“ futbolininkai LFF Pirmos lygos devintojo turo rungtynėse susitiks su tris pergales iš eilės iškovojusiu Kėdainių „Nevėžiu“.

„Stumbras B“ vienvaldžio pirmenybių lyderio pozicijas išsaugojo ir po nesėkmės praėjusiame ture, kai paskutinę pridėto laiko sekundę praleistas įvartis lėmė pirmąjį sezono pralaimėjimą rezultatu 0:1 prieš Vilniaus „Vytį“.

Šiuo metu Joao Martinso auklėtiniai savo sąskaitoje turi 19 taškų po aštuonių susitikimų, tačiau ant kulnų jau lipa ne vienas varžovas. Sezono starte buksavęs „Nevėžis“ į Kauną atvyksta būdamas puikios formos – trijų pergalių serija leido Mariaus Skinderio auklėtiniams pakilti į penktąją turnyro lentelės vietą su 14 taškų.

Pastaruoju metu po kėdainiečių kojomis krito Klaipėdos „Koralas“, „Trakai B“ ir Telšių „Džiugas“. Įdomu tai, jog paskutinės dvi pergalės pasiektos išvykose. Ypač įspūdingas laimėjimas Telšiuose, kur „Nevėžis“ triumfavo net 4:1.

Nepaisant to, kauniečių ekipos jaunasis talentas Vilius Armalas neabejoja, jog „Stumbras B“ yra pajėgus sugrįžti į pergalių kelią.

„Rytojaus varžybose tikslas tik vienas – privalome reabilituotis po prailaimėjimo prieš „Vytį“, todėl komanda nusiteikusi ir pasirengusi grįžti i pergalių kelią. „Nevėžis“ laimėjo tris paskutines rungtynes ir jų komanda yra „ant bangos”. Prieš juos žaidėme pasiruošimo cikle, tada akistata baigėsi taikiai, tačiau pasiruošimas yra pasiruošimas ir tai nieko nelemia. Ryt naujos rungtynės, žaisime namuose ir esame pasiryžę nutraukti jų pergalių seriją“, – ambicingai fcstumbras.lt kalbėjo gynėjo ir saugo pozicijose galintis rungtyniauti jaunuolis.

V. Armalui tai pirmas profesionalus sezonas žaidžiant tikrą vyrų futbolą. Nors didžiąją praėjusių metų dalį jis treniravosi kartu su pagrindine „Stumbro“ komanda, tačiau žaidimo mėgėjiškoje LFF II lygoje palyginti su LFF Pirmos lygos lygiu tiesiog negalima. Tai – tarsi diena ir naktis.

Šiemet perspektyvus vos 16 metų jaunuolis LFF Pirmos lygos pirmenybėse jau sužaidė septynis mačus ir aikštėje iš viso praleido 630 minučių. Daugiau laiko praleisti aikštėje sutrukdė gauta viena raudona kortelė. Jis taip pat nuolat registruojamas A lygos dvikovoms, kur dar laukia savojo šanso.

Beje, sausio mėnesį V. Armalas sulaukė kvietimo išvykti į Portugaliją, kur net tris savaites treniravosi kartu su Portugalijos aukščiausios lygos „Maritimo“ klubu.

„Šis sezonas man pirmas profesionaliame vyrų futbole, labai džiaugiuosi, jog manimi pasitiki treneriai. Vyrų futbolas greitesnis ir agresyvesnis, o mano klaidos puikiai atsispindi kortelių grafoje (šypsosi). Pradedu apsiprasti, nors tikrai ne viskas pavyksta taip, kaip noriu, bet mokausi iš savo klaidų ir tikiu, kad mano žaidimas tik gerės bei sugebėsiu komandai padėti dar labiau“, – užbaigė jis.

Kaip Kauno „Stumbro B“ komandai ir V. Armalui seksis antradienio rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ sužinosite jau antradienį 19 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione. Įėjimas nemokamas.