K. Sekgota: „Tikiu, kad galime pakartoti sėkmę LFF taurės turnyre“


2018 m. gegužės 26 d.

Jau šiandien 18 val. Kėdainiuose LFF taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai pradės titulo gynybą. Pirmasis varžovas – kuklus „Kėdainių“ klubas.

Praėjusiame sezone KAFF trečiojoje lygoje rungtyniavę varžovai šiemet sėkmingai įveikė pirmąjį LFF taurės turnyro etapą, kai net 4:1 sutriuškino „Šilutės“ futbolininkus. Tame mače du įvarčius nugalėtojams pelnė Šarūnas Činikas, o po kartą pasižymėjo Lukas Berednikovas ir Martynas Vaitkus.

„Kėdainių“ klubui ši pergalė suteikė neeilinę galimybę – savo mieste gyvai išvysti stipriausią praėjusių metų LFF taurės komandą Kauno „Stumbrą“.

Varžovų gretose ryškių žvaigždžių nėra, tačiau kai kurie futbolininkai anksčiau yra vilkėję pagrindinės miesto komandos „Nevėžio“ marškinėlius. Išskirti reikėtų tikrą Kėdainių futbolo legendą Rolandą Slepakovą.

„Esame LFF taurės laimėtojai, palikome pėdsaką šio trofėjaus istorijoje, o tai labai džiugina. Bus įdomu išmėginti jėgas su nepažįstamu „Kėdainių“ klubu. Turime gerbti visus varžovus, esame profesionalai. Niekada nesitikiu lengvų rungtynių, reikia nusiteikti rimtai ir įvykdyti trenerio nurodymus“, – prieš mačą fcstumbras.lt kalbėjo šiame sezone puikiai žaidžiantis Kgaogelo Sekgota.

„Su visa pagarba varžovams, jų tikrai nepažįstu. Mes visada žiūrime į savo žaidimą ir šis mačas nebus išimtis. Eisime į aikštę ir bandysime pademonstruoti gerą futbolą. Tai turi būti pirmas mūsų žingsnis tikslo link. Tikiu, kad ir šiemet galime pakartoti sėkmę LFF taurės turnyre“, – su šypsena veide kalbėjo futbolininkas.

Paklaustas, ar nebijo rungtyniauti ant itin prastos kokybės Kėdainių stadiono vejos, techniškasis saugas to nesureikšmino: „Sąlygos yra tokios, kokios jos yra. Mes to negalime įtakoti, tad geriau galvoti apie tai, kas priklauso nuo mūsų.“

Rungtynės Kėdainių miesto stadione jau šiandien prasidės 18 val. Išskirtinius vaizdus iš kelionės ir komandos užkulisių sekite mūsų Instagram paskyroje @fcstumbraskaunas

Paskutinės rungtynės
2018-05-26
FK Kėdainiai

0 : 6

FC Stumbras
FK Kėdainiai
FC Stumbras
0
Įvarčiai
6