Kaune kalavijus surems „Stumbras“ ir „Trakai“


2017 m. birželio 14 d.

Po rinktinių pertraukos jau šiandien į Lietuvos stadionus sugrįš A lygos kovos. Viena įdomiausių 15-ojo turo akistatų jau šį vakarą įvyks Kaune, kur 20 val. Dariaus ir Girėno stadione žais „Stumbras“ ir „Trakai“.

Abi ekipos pastaruoju metu demonstruoja akivaizdžiai pagerėjusį žaidimą ir rezultatus. „Stumbras“ per paskutinius keturis mačus šventė dvi pergales ir du kartus sužaidė lygiosiomis. Tame tarpe kauniečiai nenusileido „Atlantui“ (1:1) ir prieš rinktinių pertrauką svečiuose užtikrintai 2:1 nugalėjo „Jonavą“.

Save „riteriais“ vadinantys „Trakai“ taip pat puikios sportinės formos. Kauniečių varžovai pralaimėjimo kartėlio irgi nepatyrė per pastaruosius keturis susitikimus, nepaisant labai rimtų varžovų. „Trakai“ 4:1 sutriuškino „Atlantą“, nenusileido Vilniaus „Žalgiriui“ (1:1), lengvai susidorojo su autsaideriu „Kauno Žalgiriu“ (4:1) bei pranoko Marijampolės „Sūduvą“ – 2:0.

Tai turnyro lentelėje „Trakams“ leido su 24 taškais pakilti į trečiąją poziciją.

Pirmuoju kalaviju „riterių“ gretose „groja“ Oscaras, kuris antrajame A lygos rate buvo vienas geriausių čempionato žaidėjų. Jo sąskaitoje keturi įvarčiai ir trys rezultatyvūs perdavimai. Sustabdyti šį žaidėją neabejotinai bus viena pagrindinių „Stumbro“ užduočių.

Šiame sezone „Stumbras“ ir „Trakai“ jau susitiko du kartus. Pirmosios rungtynės baigėsi „Trakų“ pergale, tuo tarpu Kaune buvo pasidalinta po taška (1:1).

Tuomet „Stumbrui“ įvartį pelnė Marius Papšys, kurio ekipoje jau nebėra. Varžovai savo ruožtu pasižymėjo po skandalingo teisėjo sprendimo skirti 11 metrų baudinį už, teisėjo nuomone, vartininko pražangą.

Šio vakaro rungtynėse „Stumbrui“ tikrai negalės padėti rinktinės stovykloje traumą patyręs Aldas Korsakas, taip pat dėl sunkios traumos sezoną jau pabaigęs Nasro Boucharebas. Neaišku ar į aikštę žengs Levanas Matčarašvilis, kuris visą antradienį praleido keliaudamas iš Podgoricos į Lietuvą, kur lankėsi su Gruzijos U-21 rinktine.

Rungtynių Kauno Dariaus ir Girėno stadione pradžia šį vakarą 20 val. Iki susitikimo!

Paskutinės rungtynės
2017-06-14
A Lyga
FC Stumbras

0 : 0

FK Trakai
FC Stumbras
FK Trakai
0
Įvarčiai
0
1
Smūgiai
4
0
Smūgiai į vartų plotą
0
2
Kampiniai
4
3
Nuošalės
1
1
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
0