Kauno derbyje – raudonos kortelės ir „Stumbro“ triumfas


2018 m. kovo 31 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai dar kartą įrodė, kad yra stipriausi Kauno mieste. Mariano Barreto kariauna derbyje 1:0 (0:0) įveikė iki tol du mačus iš eilės laimėjusį „Kauno Žalgirį“ ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko lygi kova ir nei viena komanda neturėjo ryškesnio pranašumo. Tiesa, pirmąjį šansą sukūrė nominalūs svečiai, kai Lucas Villela pirmosiomis minutėmis krašte išmaudė savo oponentą ir atliko gerą perdavimą į baudos aikštelę. Deja, ten niekam pasiekti kamuolio nepavyko.

Antroje pirmo kėlinio pusėje jau akivaizdžiai aktyvesni buvo „Stumbro“ futbolininkai. Gana dažnas pavojus „Kauno Žalgirio“ baudos aikštelėje kildavo po perdavimų iš kraštų, bet oponentų bandymai atakuoti būdavo nesėkmingi.

Rimtas pavojaus signalas šeimininkams nuaidėjo 50-ąją minutę, kai arčiau vartų prasiveržęs Vilius Armanavičius stipriu smūgiu sudrebino virpstą. Dar po keturių minučių iš aikštės buvo pašalintas Povilas Malakas, užsidirbęs antrą geltoną kortelę.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai atsitraukė arčiau savo vartų ir M. Barreto auklėtinių žaidybinis pranašumas tik didėjo. 68-ąją minutę po Kgaogelo Sekgotos gerai pakelto kampinio buvęs „Stumbro“ gynėjas Tomas Snapkauskas nukreipė kamuolį į savo vartus – 1:0!

Po šio epizodo Mindaugo Čepo treniruojama ekipa stengėsi aktyviau eiti į priekį, tačiau reakcija buvo priešinga – „Stumbras“ greitų atakų metu turėjo net keletą auksinių progų rezultatui įtvirtinti, tačiau žaidėjams vis trūko tikslumo atliekant lemiamus perdavimus.

90-ąją minutę kur kas lėtesnis už Kgaogelo Sekgotą Jurijus Mamajevas buvo priverstas stabdyti Pietų Afrikos Respublikos futbolininką, o už paskutinės vilties pražangą užsidirbo raudoną kortelę. Jo pasirodymas aikštėje truko vos keturias minutes.

Baudos smūgį atliko Tayebas Meziani, tačiau varžovams dar kartą pasisekė – antrą kartą rungtynėse juos išgelbėjo vartų konstrukcija.

Paskutinėmis minutėmis netrūko emocijų, „Stumbras“ neišnaudojo puikios progos pelnyti antrą įvartį, tačiau svarbiausia – trys taškai. Pelnyta pergalė 1:0!

Paskutinės rungtynės
2018-03-31
A lyga
FK Kauno Žalgiris

0 : 1

FC Stumbras
FK Kauno Žalgiris
FC Stumbras
0
Įvarčiai
1
2
Smūgiai
10
1
Smūgiai į vartų plotą
5
2
Kampiniai
4
0
Nuošalės
4
5
Geltonos kortelės
4
2
Raudonos kortelės
0