Kontrolinėse rungtynėse „Stumbras“ įveikė DFK „Dainavą“


2017 m. liepos 16 d.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai šeštadienį Alytaus dirbtinės dangos aikštėje žaidė draugiškas rungtynes su vienais LFF Pirmos lyderių DFK „Dainava“ ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 3:0 (1:0).

Vyriausiasis treneris Mariano Barreto šiose rungtynėse siekė labiau patikrinti komandos naujokus ir peržiūroje dalyvaujančius futbolininkus, tad startinis 11-ukas buvo labai neįprastas.

Nuo pirmųjų minučių rungtyniavo ekipos naujokai Nemanja Bjelanas, Lucas Villela ir Erickas Kassi. Taip pat į aikštę startinėje sudėtyje žengė ir Vytautas Žemaitis, Dominykas Barauskas, Vilius Armalas, Vilius Armanavičius bei Kgaogelo Sekgota.

Kiti futbolininkai – potencialūs „Stumbro“ naujokai, kurių pavardes oficialiai atskleisime kiek vėliau.

„Stumbras“ aktyviau pradėjo rungtynes ir demonstravo išties neblogą futbolą. 21-ąją minutę po puikios kombinacijos ir gero E. Kassi perdavimo L. Villela pelnė pirmąjį susitikimo įvartį. Techniškas brazilas kamuolį gavo kairėje baudos aikštelės pusėje, puikiai jį suvaldė, įsiveržė arčiau vartų ir tiksliai smūgiavo į tolimąjį kampą – 1:0!

Tai buvo pirmasis L. Villelos įvartis Lietuvoje. Tai jis padarė jau savo debiutinėse rungtynėse.

62-ąją minutę rezultatą padvigubino Donatas Konikas. Puolėjas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir pademonstravo tikrą „žudiko instinktą“ – 2:0.

Ir tai dar nebuvo viskas. 72-ąją minutę peržiūroje dalyvaujantis jaunas ukrainietis perėmė kamuolį iš varžovo, suklaidino gynėją ir išbėgęs vienas prieš vartininką šiam nepaliko jokių vilčių – 3:0.

Po pertraukos M. Barreto atliko ne vieną keitimą, tame tarpe į aikštę išleisdamas ir jaunąjį vartininką Matą Daškų.

Artimiausiomis dienomis laukite daugiau naujienų iš „Stumbro“ stovyklos.

Paskutinės rungtynės
2017-07-15
Draugiškos
DFK Dainava

0 : 3

FC Stumbras
DFK Dainava
FC Stumbras
0
Įvarčiai
3