Kovingose rungtynėse nusileista „Sūduvai“


2017 m. vasario 19 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas tęsdamas pasiruošimą artėjančiam A lygos sezonui šeštadienį Marijampolėje sužaidė kontrolines rungtynes su vietos „Sūduva“. Emocingas mačas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:0 (0:0).

Pirmasis kėlinys buvo labai emocingas. Abi komandos demonstravo didelį norą ir užsivedimą, kovojo dėl kiekvieno kamuolio taip, tarsi jis būtų paskutinis. Keletas teisėjo sprendimų tik dar labiau įkaitino aistras, o po Deivido Šešplaukio ir Jardelio Nazare dvikovos aikštėje netgi kilo susistumdymas, kurį nutraukė į aikštę išbėgę „Stumbro“ treneriai.

Aistroms nurimus mačas netrukus tęsėsi, tačiau vienoje iš situacijų po kietos Andro Švrljugos pražangos apsižodžiavo pastarasis ir kauniečių treneris. Tiesa, jau po kelių minučių tas pats A. Švrljuga kampinio metu pribėgo prie Mariano Barreto ir pastarajam paspaudė ranką.

Kėliniui, kuriame kiek aštriau žaidė „Sūduva“, pasibaigus „Stumbro“ treneris ir A. Švrljuga apsikabino taip parodydami, jog emocijos yra emocijos, tačiau tai, kas vyksta aikštėje ten ir lieka.

Po pertraukos „Stumbras“ atliko keletą keitimų, o kėlinio metu pakeitė visą komandą, įskaitant ir vartininką. Kauniečių žaidimo kreivė po pertraukos krito žemyn, o šeimininkų priešingai – kilo į viršų.

70-ąją minutę darydamas perdavimą kamuolį neįtikėtinai į vartų devyniukę užsuko A. Živanovičius, o 78-ąją minutę kauniečius pamokė puikiai sužaidęs buvęs komandos futbolininkas Robertas Vėževičius. Būtent po pastarojo nuostabaus reido ir rezultatyvaus perdavimo įmušė ir M. Altiparmakovskis.

„Stumbro“ startinė sudėtis: Driomovas, Almeida, Armanavičius, Bareikis, Romanovskij, Artimavičius, Marcos, Nazare, Mushnikov, Terry, Boateng.

Kitas rungtynes „Stumbras“ žais jau šį pirmadienį 13.30 val. Marijampolėje su Latvijos „Jelgava“.

Paskutinės rungtynės
2017-02-18
Kontrolinės rungtynės
FK Sūduva

0 : 3

FC Stumbras
FK Sūduva
FC Stumbras
0
Įvarčiai
3