L. Čerkauskas: „Alytuje žaisti UEFA Europos lygos rungtynes bus puiku“


2018 m. liepos 10 d.

Lietuvos futbolo taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ futbolininkų liepos 12 d. 20 val. Alytuje laukia svarbiausias išbandymas klubo istorijoje – debiutinės rungtynės UEFA Europos lygoje su garsiuoju Kipro klubu Limasolio „Apollon“.

Kipro vicečempionai nuolat žaidžia UEFA Europos lygos grupių etape, o savo šalies čempionate kovoja tik dėl aukščiausių pozicijų. „Apollon“ taps pajėgiausiu futbolo klubu kada nors žaidusiu rungtynes Alytaus miesto stadione.

Alytaus miestas puikiai pažįstamas šiemet startinėje „Stumbro“ sudėtyje rungtyniaujančiam gynėjui Lukui Čerkauskui. Dar praėjusiame sezone jis vilkėjo DFK „Dainavos“ marškinėlius ir buvo vienas ekipos lyderių.

Lukai, UEFA Europos lygos startas jau šį ketvirtadienį. Ar jaučiatės tam pasirengę?, – fcstumbras.lt pasiteiravo žaidėjo.

Pagaliau. Visi su nekantrumu laukiame šios dvikovos. Tiek komanda, tiek aš esame pasiruošę. Bandysime parodyti save iš geriausios pusės ir labai tikiuosi, kad nenusileisime garsiam varžovui.

Ką žinai apie „Apollon“?

Tai viena iš geriausių Kipro komandų. Praėjusiame sezone jie užėmė antrąją vietą savo čempionate ir tik keliais taškais nusileido Čempionų lygoje žaidžiančiam APOEL. Tai viską pasako. Žinome, kad tai aukšto lygio varžovas, turintis labai gero lygio futbolininkus.

Varžovai kiekvienais metais prasibrauna į UEFA Europos lygos grupių turnyrą. Ar tai negąsdina?

Kuo stipresnis varžovas – tuo smagiau. Juk ne kiekvieną dieną gali varžytis su tokiais varžovais. Tai puikus šansas patikrinti savo tikrąjį pajėgumą ir galimybes.

„Stumbras“ šiuo metu žaidžia geriausią atkarpą per visą klubo istoriją. A lygoje per pastarąsias šešerias rungtynes iškovotos net penkios pergalės, tame tarpe ir prieš „Žalgirį“ bei „Trakus“. Esate įgavę optimalią formą?

Manau tokios serijos priežastis yra nuoseklus darbas treniruotėse, motyvacija, pagarba komandos draugams ir noras tobulėti. Turime visas sąlygas siekti rezultatų. Tikiuosi, pavyks išlaikyti gerą sportinę formą ir Lietuvos čempionate užlipti ant prizininkų pakylos. Esame pasirengę naujam iššūkiui, tikiu, kad tokia forma gali tapti raktu į teigiamą rezultatą ir Europos lygoje.

Praėjusiame sezone atstovavai DFK „Dainavai“. Alytus tau – ypatingas miestas?

Taip, Alytus pernai buvo tapęs mano namais, todėl šiame mieste jaučiuosi puikiai. Čia žaisti UEFA Europos lygos rungtynes bus puiku!

Alytuje futbolas labai mėgstamas, tikiesi gausaus vietinių žiūrovų palaikymo?

Man po užklupusių negandų praėjęs sezonas Alytuje buvo puikus, kaip geras atspirties taškas. Pavyko atsigausti, pajausti žaidimo ritmą ir už tai esu labai dėkingas Dzūkijos klubui. Naudodamasis proga noriu visus Alytaus futbolo gerbėjus ir miesto svečius pakviesti į stadioną. Mes kovosime už Lietuvą ir mums labai reikalingas palaikymas šioje sunkioje kovoje su galingu varžovu.

Ačiū ir sėkmės!

UEFA Europos lygos tarp Kauno „Stumbro“ ir Limasolio „Apollon“ ketvirtadienį liepos 12 d. 20 val. bus žaidžiamos Alytaus miesto stadione. Bilietus platina bilietai.lt

Paskutinės rungtynės
2018-07-12
FC Stumbras

1 : 0

Apollon Limassol
FC Stumbras
Apollon Limassol
1
Įvarčiai
0