L. Čerkauskas apie Kauno derbį: „Žiūrovai gali tikėtis aikštėje tvyrančio parako kvapo“


2018 m. kovo 30 d.

Jau šeštadienį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione bus žaidžiamas pirmasis šių metų Kauno miesto derbis A lygoje, kuriame susitiks „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“.

„Stumbras“ šiuo metu gina stipriausio Kauno miesto futbolo klubo vardą – pastaruosius dvejus metus „Stumbras“ turnyro lentelėje finišavo aukščiau, o pernai po beveik dešimties metų pertraukos į Kauną sugrąžino ir Lietuvos futbolo taurę.

Tiesa, šiuo metu turnyro lentelėje po penkių turų aukščiau rikiuojasi „Kauno Žalgiris“. Mindaugo Čepo auklėtiniai savo sąskaitoje turi šešis taškus, o dar trys taškai gali būti įskaityti už skandalingas rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai paaiškės kiek vėliau. „Stumbras“ savo kraityje turi du taškus, tačiau sezono pradžioje ir varžovai buvo itin galingi – „Sūduva“, „Žalgiris“, „Trakai“ ir „Atlantas“.

Rungtynės Kauno NFA stadione prasidės 13 val., o apie jas mintimis su fcstumbras.lt pasidalino „Stumbro“ gynėjas Lukas Čerkauskas.

Lukai, jau rytoj vyks Kauno derbis A lygoje. Ko tikiesi iš šio mačo?

Manau, kad laukia emocingas ir nervingas mačas. Niekas nenorės „mirti“, todėl kiekviename aikštės metre vyks kova. Tikiuosi, kad mes aikštę paliksime kaip nugalėtojai.

Kokį įspūdį palieka „Kauno Žalgirio“ komanda? Ar nenustebino toks gausus jų surinktų taškų bagažas?

„Kauno Žalgiris“ šiemet surinko tikrai pajėgią komandą, todėl turimi taškai manęs visiškai nestebina. Kalbant apie jų žaidimą, jų stilius – kontratakos, todėl mes būsime tam pasirengę.

Tai miesto derbis. Ar žiūrovai gali tikėtis išskirtinių emocijų ir nusiteikimo?

Nesvarbu, kurioje pasaulio valstybėje vyksta derbiai, bet jie lygai suteikia savotiško žavesio. Rytojaus rungtynės bus atkaklios ir kova vyks iki paskutinio teisėjo švilpuko. Žiūrovai gali tikėtis aikštėje tvyrančio parako kvapo.

Praėjusius du sezonus „Stumbras“ už „Kauno Žalgirį“ finišavo aukščiau turnyro lentelėje. Tai tarsi įpareigoja šią seriją pratęsti. Lygiosios būtų nuviliantis rezultatas?

Mes kiekviename mače turime tikslą nugalėti ir rytojaus akistata nebus išimtis. Turime parodyti, kad „Stumbras“ yra komanda numeris vienas Kaune.

Po turų su stipriausiais šalies klubais tarsi atėjo metas sparčiau rinkti taškus. Ar jauti kažkokį spaudimą, kad būtinai reikia laimėti?

Šis A lygos sezonas – išskirtinis. Dauguma komandų labai panašaus lygio, todėl skirstyti į stipriausius ir silpniausius aš nenorėčiau. Dabar bet kuri komanda gali iššauti ir nugalėti išankstinius favoritus. Spaudimo nėra, mes žinome, kad esame pasiruošę ir mes nugalėsime.

Paskutinės rungtynės
2018-03-31
A lyga
FK Kauno Žalgiris

0 : 1

FC Stumbras
FK Kauno Žalgiris
FC Stumbras
0
Įvarčiai
1
2
Smūgiai
10
1
Smūgiai į vartų plotą
5
2
Kampiniai
4
0
Nuošalės
4
5
Geltonos kortelės
4
2
Raudonos kortelės
0