L. Matčarašvilis pakviestas į Gruzijos U-21 rinktinę


2017 m. kovo 13 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubą šiais metais papildęs 19-metis saugas iš Gruzijos Levanas Matčarašvilis pirmą kartą sulaukė kvietimo į savo šalies U-21 rinktinę.

Talentingas legionierius „Stumbro“ gretose jau spėjo pasižymėti dviem įvarčiais draugiškose rungtynėse, o A lygos starte jis po keitimo aikštėje pasirodė tiek rungtynėse su „Trakais“, tiek su „Sūduva“.

Panašu, jog persikėlimas į „Stumbrą“ L. Matčerašviliui atvėrė dar vienas duris, nes anksčiau jis apskritai niekada nebuvo kviestas į Gruzijos jaunimo rinktines.

„Jausmas tiesiog nerealus, net sunku patikėti, kad turėsiu garbę užsivilkti Gruzijos rinktinės marškinėlius. Man tai yra kažkas tokio, nes niekada anksčiau nebuvau kviečiamas į rinktinę. Tikrai labai stengsiuose, nes noriu, jog tai būtų pirmas iš daugelio pakvietimų“, – fcstumbras.lt kalbėjo saugas.

„Mano draugai ir pažįstami puikiai žino, jog žaisti rinktinėje visada buvo mano didelė svajonė. Atvirai sakant, aš jau nelabai ir tikėjausi, jog galiu kažkada sulaukti kvietimo. Labai džiaugiuosi, jog „Stumbras“ man suteikė tokią galimybę. Tai parodo, jog pasirinkimas persikelti į Kauną buvo labai teisingas“, – užbaigė jis.

Į Tbilisį saugas išskris kovo 16 d. ir į komandos stovyklą sugrįš po dešimties dienų. Per šį laikotarpį Gruzija sužais kontrolines rungtynes su Islandijos U-21 rinktine.