L. Villela: „Šis Kauno derbis gali turėti įtakos tolimesnei čempionato baigčiai”


2019 m. gegužės 21 d.

Jau šį trečiadienį, 18 val., Kauno futbolo mokyklos stadione A lygos 12-ojo turo rungtynėse vieninteliame miesto derbyje susitiks „Stumbras“ ir „Kauno Žalgiris“.

„Stumbro” klubas jau senokai ragavo pergalės skonio ir yra nusiteikęs pagaliau iškovoti tris taškus. Pasak vieno iš Kauno ekipos šio sezono lyderių – brazilo Lucaso Villelos, šis Kauno derbis bus labai ypatingas, nes komandai pergalės reikia kaip gaivaus oro, o pralaimėjus dvikovą „Stumbras” gali rimtai susikomplikuoti savo padėtį kovoje dėl aukštesnių pozicijų.

„Atmosfera komandoje puiki, nepaisant, kad jau visą mėnesį neiškovojame pergalių, atmosfera „Stumbro“ klube taip pat gera, nežūrint į įvairias pašalines kalbas. Antrasis šių metų miesto derbis bus itin svarbus mums ir manau, jog šios rungtynės daugiau ar mažiau gali turėti įtakos ateičiai.

Manau, kad rungtynių intensyvumas bus gana panašus kaip ir pirmojo rato dvikovoje. Turime būti labai atsargūs su klaidomis, net jei klaidos pirmajame derbyje ir buvo padarytos ne iš mūsų pusės, bet šį kartą ir vėl rungtynių baigtį lems mažos detalės ir komanda, kuri suklys mažiau kartų, ta ir laimės rungtynes”, – tikino „Stumbro” atakų organizatorius.

Paskutinėse A lygos čempionato rungtynėse kauniečiai išvykoje nusileido čempionams. Marijampolės „Sūduvos” futbolininkai pasiekė revanšą lygiai tokiu pačiu rezultatu, kokiu „Stumbras” buvo juos parklupdęs pirmajame rate. Brazilo nuomone, iš šių rungtynių reikia ne tik pasimokyti, bet ir pasiimti daug gerų dalykų ir juos pademonstruoti Kauno derbyje.

„Mes visiškai nepamiršome rungtynių prieš „Sūduvą”. Nors jas ir pralaimėjome, bet dvikovos metu padarėme ir nemažai gerų dalykų, ypač antroje rungtynių pusėje. Tuos gerus dalykus turime atsinešti į Kauno derbį šį trečiadienį. Mes prieš „Sūduvą” rungtyniavome išties gerai, todėl manau, jog ir rytoj turėtume pratęsti pradėtus darbus”, – tvirtino brazilas.

Rytojaus rungtynės tarp dviejų miesto komandų vyks ne Nacionalinės futbolo akademijos stadione, kaip šiemet įprasta, bet ant natūralios vejos – Kauno futbolo mokyklos stadione, adresu – Neries krantinė 7B.

„Jei kalbėčiau apie save, man asmeniškai rungtyniauti ant natūralios vejos yra kur kas geriau ir patogiau ir netgi manau, tai prideda šiek tiek privalumų mūsų komandos žaidimo stiliui. Natūrali veja tinka mūsų greitam žaidimo stiliui, taip pat padeda ir geriau kontroliuoti kamuolį. Aš labai džiaugiuosi, jog rytoj mes žaisime būtent ten, todėl su nekantrumu laukiu šios dvikovos”, – sakė L. Villela.

Kaip susiklostys jau antroji dviejų Kauno komandų akistata sužinosime jau šį trečiadienį 18 val. Kauno futbolo mokyklos stadione.