Lenktynės dėl medalių tęsiasi – į Kauną atvyksta „Jonava“


2018 m. spalio 4 d.

Jau šiandien 16 val. Dariaus ir Girėno stadione A lygos 27-ojo turo rungtynes žais Kauno „Stumbras“ ir „Jonava“. Kauniečiams tai svarbus mūšis tęsiant kovą dėl medalių, o „Jonavai“ vienas paskutiniųjų šiaudų siekiant išsaugoti vietą šalies futbolo elite.

Šiame sezone ekipos tarpusavyje susitiko tris kartus ir visus tris mačus užtikrintai laimėjo Mariano Barreto auklėtiniai (4:0, 2:0 ir 3:1).

Tiesa, šį kartą bus ypatingai sunku, nes „Jonavai“ ši akistata gyvybiškai svarbi. Turnyro lentelėje „Jonava“ užima paskutinę aštuntąją vietą, o po mačo su „Stumbru“ žais prieš šalies grandus „Žalgirį“ ir „Sūduvą“.

„Stumbrui“ nepavyko antrus metus iš eilės iškovoti „SHARP LFF taurės“ trofėjaus, tačiau kauniečių situacija kovoje dėl trečios pozicijos yra palankesnė nei „Trakų“. Kauno klubas turi taško pranašumą prieš artimiausią konkurentą, vienerias rungtynes atsargoje bei palankesnį tvarkaraštį.

„Jonava“ po trejų iš eilės nepralaimėtų rungtynių serijos gavo itin skaudų smūgį nuo Vilniaus „Žalgirio“ – net 0:6. Grubiai klydo tiek gynėjai, tiek ir vartininkas Guilherme Cioletti, kuris po itin prasto pasirodymo praėjusiame ture gali būti pasodintas ant suolo.

„Jonava“ nuo „Palangos“ atsilieka tašku, o nuo Klaipėdos „Atlanto“ – keturiais. Be mačo Kaune jonaviečiams teks susigrumti su abiem čempionato lyderiais, tad ten taškų tikėtis yra gana sunku. „Jonava“ per 12 tarpusavio rungtynių A lygoje dar nė karto neįveikė „Stumbro“ ir dabar atėjo pats dėkingiausias momentas tą seriją nutraukti. Tiesa, komandai negalės padėti diskvalifikuotas puolėjas Laurynas Stonkus.

Tai paskutinis kartas, kai senajame Dariaus ir Girėno stadione A lygos rungtynes žais Kauno „Stumbras“. Kadangi rungtynių laikas nėra patogus žiūrovams (16 val.) šį kartą įėjimas nemokamas.

 

Paskutinės rungtynės
2018-10-04
A lyga
FC Stumbras

3 : 0

FK Jonava
FC Stumbras
FK Jonava
3
Įvarčiai
0