„Panevėžio“ ir „Stumbro“ dvikovos anonsas


2019 m. balandžio 26 d.

alyga.lt

„Panevėžys“ – Kauno „Stumbras“. Balandžio 27 dieną 13 val. Panevėžys, „Žemynos“ progimnazijos stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:1

Turnyro lentelės dugne tūnantis „Panevėžys“ nuo artimiausių varžovų atsilieka jau 6 taškais ir savo sąskaitoje vis dar neturi pergalės.

Panevėžiečiai pastarąsias trejas rungtynes pralaimėjo vienodais rezultatais 1:2, nors, palankiau susiklosčius mačo eigai, galima buvo pretenduoti ir į keletą taškų. Sezono starte „Panevėžio“ Achilo kulnu tapo blankus puolimas bei menkas pelnytų įvarčių skaičius, tačiau pastaruoju metu čempionato debiutantus kamuoja kita problema. Klubo vartininkai – Marius Suvaizdis ir Šarūnas Jurevičius – nedemonstruoja savo geriausio žaidimo, o po jų klaidų komanda praleidžia tiek įvarčių, jog atsitiesti nebegali. Tad įdomu, ką vartų sargo pozicijoje vyr. treneris Aleksandras Kurtijanas pasirinks šį kartą.

Viena nemaloni „Stumbro“ tendencija taip pat išryškėjo – Kauno ekipa, pirma praleidusi įvartį, nesugeba atsitiesti, stringa tankioje varžovų gynyboje bei neperlaužia susitikimo eigos sau naudinga linkme. Nesėkmingos rungtynės su „Palanga“ galėjo kauniečiams pasitarnauti tuo, jog chaotiškas puolimas po praleisto įvarčio ir kartais nepamatuotas bei dažnai rizikingas vartininko Rodrigo Josviakio žaidimas ateityje gali turėti didelių pasekmių. Kauno klubo žaidėjams būtina žaisti šaltakraujiškiau, kadangi į kampą įspraustas „Panevėžys“ galvos tik apie revanšą ir pirmą pergalę.