Pirmoje lygoje – mūšis su įspūdingai žaidžiančiu „Koralu“


2017 m. rugpjūčio 15 d.

LFF Pirmos lygos 23-ojo turo rungtynėse šiandien 17 val. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione Kauno „Stumbras B“ priims jau šešias pergales iš eilės iškovojusį Klaipėdos „Koralą“.

Uostamiesčio futbolininkai sunkiai pradėjo sezoną ir pirmajame rate namuose „Stumbrui B“ nusileido net 0:4, tačiau pastaruoju metu ši komanda demonstruoja puikų futbolą ir rezultatus. Per pastaruosius šešis susitikimus „Koralas“ savo taškų kraitį papildė net 18 taškų ir turnyro lentelėje šoktelėjo į septintąją poziciją.

Ilgą laiką turnyro viršūnėje buvęs „Stumbras B“ jau kuris laikas neranda rakto į pergales ir su 26 taškaus žengia devintas.

Praėjusiame ture „Stumbrui B“ teko nuryti dar vieną karčią piliulę – pirmavę nuo pat rungtynių pradžios kauniečiai Palangoje praleido įvarčius 84-ąją ir 93-ąją minutėmis bei namo grįžo tuščiomis (1:2).

Nors antrosios komandos tikslas yra suteikti žaidybinio laiko jaunimui, nėra jokių abejonių – pergalių taip pat norisi. Būtent todėl šiandien kauniečiai į aikštę žengs siekdami tik pergalės.

Rungtynių Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione pradžia 17 val. Įėjimas nemokamas.

Paskutinės rungtynės
2017-08-15
LFF I lyga
FC Stumbras B

3 : 3

FK Koralas
FC Stumbras B
FK Koralas
3
Įvarčiai
3
2
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
0