Prieš Jūsų akis – naujieji „Stumbro“ namai internete


2017 m. kovo 2 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas su džiaugsmu praneša, jog prieš Jūsų akis – kardinaliai atsinaujinę interneto namai www.fcstumbras.lt

Po beveik pusmetį trukusio intensyvaus darbo, kuris prasidėjo idėjomis, norais ir diskusijomis, dienos šviesą išvydo nauja ir moderni internetinė svetainė, kurioje viskas padaryta taip, kad būtų kuo paprasčiau ir aiškiau naudotis kiekvienam futblo gerbėjui.

„Internetinė svetainė yra ne tik svarbi klubo įvaizdžio dalis, bet ir atlieka daugybę funkcijų. Čia kiekvieną dieną lankosi futbolo gerbėjai, kuriems yra svarbu greitai ir patogiai sužinoti naujausias aktualijas, informaciją apie artimiausias rungtynes, statistiką, susipažinti su žaidėjais, rasti norimus video ir ne tik. Manau, jog norimą tikslą pavyko įgyvendinti“, – kalbėjo Kauno „Stumbro“ komunikacijos vadovas Paulius Jakelis.

Naujojo puslapio dizainą kūrė Eduardas Lavrinovičius, o programavimo darbus atliko Gediminas Čekanauskas.

„Džiugu prisidėti prie futbolo populiarinimo Lietuvoje. Naujoji svetainė gražiausiai atrodys dideliame ekrane, bet buvo stengtasi nepamiršti ir mažesnių, tad ji puikiai veiks ir naudojant išmaniuosius telefonus. Didžioji dalis fotografijų ir informacijos dinamiškai kinta, nes yra pasiimama iš kitų interneto svetainių, tokių kaip „Flickr“, „Youtube“, „Twitter“ ar „Instagram“, – kalbėjo svetainės kūrėjai.

Itin didelis dėmesys kuriant svetainę buvo skirtas žaidėjų profiliams. Čia ne tik rasite tradicinę informaciją apie žaidėjų ūgį, svorį, gimimo datą bei tautybę, bet ir futbolininkų dosje, ankstesnius klubus, video su žaidimo epizodais bei nuotraukų galeriją.

„Į šią svetainę buvo įdėta ne tik daug darbo, bet ir širdies. Malonu dirbti su tokiais žmonėmis kaip E. Lavrinovičius ir G. Čekanauskas, kurie patys siūlo idėjas, įvairius techninius sprendimus. Manau, jog galutinis variantas futbolo gerbėjams turėtų patikti – toks mūsų pagrindinis tikslas“, – tikino P. Jakelis.

Šiuo metu vyksta darbai su angliška svetainės versija, o „Stumbro“ gerbėjų laukia ir daugiau malonių siurprizų, tačiau apie tai – vėliau.

Jau rytoj, penktadienį Kauno „Stumbro“ futbolo klubas pradės naująjį A lygos sezoną, kai 19.30 val. Vilniaus „Sportimos“ manieže susitiks su šalies vicečempionais „Trakais“.