R. Sadauskas atsisveikino su „Cork City“


2017 m. birželio 3 d.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo gynėjas Rimvydas Sadauskas prieš išvykdamas į Lietuvos U-21 rinktinės stovyklą Vilniuje atsisveikino su vienvaldžiais Airijos čempionato lyderiais „Cork City“ klubu.

20-metis vidurio gynėjas Airijos ekipai buvo paskolintas trims mėnesiams. Pasibaigus nuomos sutarčiai perspektyvus futbolininkas sugrįžo į Kauno „Stumbro“ gretas.

„Cork City“ ekipa žaidžia vieną geriausių sezonų per visą gyvavimo istoriją ir Airijos čempionate per 17 turų iškovojo net 16 pergalių bei kartą sužaidė lygiosiomis. Su 49 taškais „Cork City“ net 18 taškų persvara lenkia artimiausius konkurentus „Dundalk“.

„Norėčiau padėkoti Rimvydui už visas jo pastangas ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje. Jis atvyko į Airiją ir labai sėkmingai įsiliejo į mūsų kolektyvą. Jis yra fantastiškas vaikinas, kuris labai sunkiai dirbo. Aš ir klubas norėtume jam nuoširdžiai padėkoti. Čia jis įgavo labai vertingos patirties ir neabejoju, kad per šį laikotarpį tapo dar geresnis žaidėjas“, – oficialiai „Cork City“ svetainei kalbėjo komandos treneris Johnas Caulfieldas.

R. Sadauskas keletą kartų buvo registruotas Airijos čempionato dvikovoms, tačiau savojo šanso taip ir nesulaukė. Tiesa, jis ne kartą „Cork City“ marškinėlius vilkėjo kontrolinėse rungtynėse.

Dabar R. Sadauskas kartu su Lietuvos U-21 rinktine ruošiasi Europos čempionato atrankos rungtynėms Telšiuose birželio 8 d. su Farerų salų rinktine.