R. Sadauskas: „Su Levanu viską išsiaiškinsime aikštėje“


2017 m. lapkričio 14 d.

Jau šiandien 17 val. Tbilisyje Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė žais Europos čempionato atrankos rungtynes su vietos Gruzijos komanda. „Stumbro“ atstovų šį kartą yra abiejose barikadų pusėse.

Lietuvos rinktinės garbę gina Rimvydas Sadauskas ir Dominykas Barauskas bei dar nemažai dabar jau buvusių komandos futbolininkų. Kitoje barikadų pusėje – jų bendraklubis „Stumbro“ gretose Levanas Matčarašvilis.

Nuo pirmadienio treniruočių stovykloje plušę lietuviai penktadienį kontrolinėse rungtynėse Minske su Baltarusija sužaidė lygiosiomis 0:0, o sekmadienio naktį išvyko į Tbilisį. Čia jie surems ginklus su gruzinais, kurie atrankos grupėje yra surinkę tik tašką. Lietuva savo sąskaitoje per tris mačus iškovojo tris taškus.

Apie šio vakaro rungtynes Gruzijoje, dvikovą su Baltarusija ir laukiančią akistatą prieš L. Matčarašvilį fcstumbras.lt papasakojo komandos kapitonas R. Sadauskas.

Rimvydai, kaip įvertintum draugiškas rungtynes su Baltarusija, kaip sekėsi tiek komandai, tiek pačiam?, – fcstumbras.lt pasiteiravo gynėjo.

Galėjome realizuoti susikurtas progas, nes kai kurios iš jų buvo tiesiog mirtinos. Šį kartą pavedė realizacija, tačiau tikrai galėjome iškovoti pergalę. Savo žaidime visada matau, ką galėjau atlikti geriau, kur galėčiau labiau patobulėti. Visumoje manau, kad sužaidžiau neblogą mačą.

Ar kelionė į Gruziją buvo sklandi?

Kelionė šiek tiek išvargino. Iš Vilniaus į Maskvą išskridome jau 5.10 val. ryto, o iš ten laukė dar vienas skrydis jau į Tbilisį. Nusileidus iš karto pradžiugino šiluma.

Kokios sąlygos sudarytos Tbilisyje?

Apsigyvenome aukštos klasės viešbutyje, maistas skanus, aikštės kokybė puiki. Jokių nusiskundimų, viskas labai gerai.

Kokį įspūdį palieka Gruzijos rinktinė?

Varžovas yra individualiai stiprus, žaidžiantis technišką futbolą. Jų kamuolio kontrolė prieš Daniją buvo 50 procentų ir tai daug pasako.

Dažnai sakoma, kad gruzinai bręsta anksčiau. Ar tai gali būti jų privalumas?

Manau, kad tai nesudarys jokių problemų. Esame pajėgūs įveikti šią rinktinę.

Ar prieš artėjančias rungtynes kalbėjotės su bendraklubiu Levanu?

Kalbėjomės juoko forma, pokalbiuose visuomet tvyro kovinga atmosfera, tačiau galutinai su juo viską išsiaiškinsime jau šiandien aikštėje.

Ačiū ir sėkmės!