Sérgio
Louro

Vartininkų treneris

Portugalija
Amžius
53
Gimimo data
1966-01-03
Dosje
Amžius
53
Gimimo data
1966-01-03
Dosje

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo trenerių štabą 2017 m. vasario mėnesį papildė ilgametis Portugalijos futbolo grando Lisabonos „Sporting“ vartininkas Sergio Louro. Jis Kauno ekipoje dirba vartininkų treneriu.

Savo profesionalo karjerą S. Louro užbaigė 2001 metais, o vėliau tapo vartininkų treneriu ir dirbo Portugalijos klubuose „Estoril Praia“, „Leiria“ bei „Vitoria Futebol Clube“.

Iš viso per savo profesionalaus vartininko karjerą S. Louro net dešimt sezonų praleido „Sporting“ ekipoje, kur jam vieną sezoną (1992/93 m.) teko dirbti ir su legendiniu treneriu Bobby Robsonu. Įdomus faktas, kaip tik tuo metu (1992 m.) B. Robsonas šiame klube vertėju įdarbino dabar vieną geriausių planetos trenerių Jose Mourinho.

„Sporting“ klube S. Louro teko ne vienerius metus rungtyniauti kartu su tokiais futbolininkais kaip Luišas Figo, Emilio Peixe ar Krasimiras Balakovas.

Lisabonos klubo pagrindinėje komandoje jis debiutavo būdamas 22 metų, o į ją atvyko Portugalijos visų amžių jaunimo rinktinėse (nuo U-17 iki U-23) sužaidęs per 40 rungtynių.