„Stumbras B” išvykoje nepasigailėjo „Tauro”


2017 m. balandžio 7 d.

LFF Pirmos lygos pirmenybėse ir toliau puikiai rungtyniauja Kauno „Stumbras B”. Trečiojo turo rungtynėse kauniečiai išvykoje net 4:0 (1:0) sutriuškino Tauragės „Taurą” ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Net du įvarčius nugalėtojams pelnė Levanas Matčarašvilis, kuris atliko ir rezultatyvų perdavimą. Savotišku dubliu pasižymėjo ir Ainas Bareikis, kurio sąskaitoje įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Vieną kartą pasižymėjo ir Diogo Davidas.

Rungtynių pradžia vėlavo beveik 15 minučių dėl laiku į stadioną neatvykusio greitosios pagalbos automobilio, tačiau tai „Stumbro B” futbolininkų iš vėžių neišmušė ir jau pirmasis smūgis baigėsi įvarčiu.

Antrąją minutę L. Matčarašvilis gavo kamuolį baudos aikštelės prieigose, suklaidino gynėją ir kaire koja smūgiavo itin tiksliai – kamuolys į vartų tinklą įskriejo nuo virpsto – 1:0!

Svečiai po šio epizodo net nesiruošė atsitraukti ir rungtyniavo aktyviau bei keletą kartų buvo labai arti antrojo įvarčio. Bene mažiausiai trūko Donatui Konikui, kuris pabėgo nuo persekiotojų, įveikė paskutinį gynėją, tačiau galutinėje atakos stadijoje atsidūrė pernelyg aštriame kampe ir vartininkas J. Popiera kamuolį sugavo.

Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi. Po jo „Stumbro B“ gretose įvyko vienas keitimas ir D. Koniką pakeitė Oumaras Sissoko. Deja, maliečio pasirodymas truko vos kelias minutes – bene pirmasis susidūrimas su varžovu šiam žaidėjui baigėsi ant vejos. Aikštę jis paliko ant nėštuvų, o jį pakeitė Nauris Petkevičius.

55-ąją minutę baudos aikštelės prieigose eilinę pražangą išprovokavo aktyviai viso mačo metu žaidęs D. Davidas, o po šio epizodo baudos aikštelėje netgi kilo susistumdymas tarp abiejų ekipų žaidėjų.

Aistroms nurimus teisėja leido atlikti baudos smūgį ir dar vieną šedevrą sukūrė gruzinas L. Matčarašvilis, kuris kaire koja nepriekaištingai pasiuntė kamuolį į vartų „devyniukę“ – 2:0!

Po šio epizodo svečiai visiškai atsipalaidavo ir toliau varžovams neleido sukurti nieko pavojingesnio, tuo tarpu patys žaidė gražiai, aštriai ir drąsiai.

68-ąją minutę L. Matčarašvilis puikiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė D. Davidą, kuris neklydo ir Pirmoje lygoje pasižymėjo antrą kartą per du mačus – 3:0!

Per likusį laiką puikių progų nepavyko išnaudoti V. Armanavičiui, A. Bareikiui ir N. Petkevičiui, tačiau kamuolys vartuose vis tik atsidūrė ir ketvirtąjį kartą. Jau pridėto laiko metu E. Skripkinas atliko gerą perdavimą D. Davido link, šis smūgiavo į vartus, tačiau šalia jų skriejantį kamuolį pataisė ir praktiškai su visu kamuoliu vartuose atsidūrė A. Bareikis – 4:0.

Su šešiais taškais per du sužaistus mačus „Stumbras B“ turnyro lentelėje įsitaisė tarp lyderių, o kitą mačą balandžio 14 d. Kauno Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje 20.30 val. žais su „Panevėžiu“.

„Stumbras B”: I. Driomovas, A. Korsakas, V. Armalas, V. Žemaitis (87‘ A. Silva), D. Barauskas, E. Skripkinas, A. Bareikis, V. Armanavičius (77‘ G. Klevinskas), D. Konikas (46‘ O. Sissoko; 53‘ N. Petkevičius), D. David, L. Matcharashvili (81‘ S. Gedžiūnas).

Paskutinės rungtynės
2017-04-07
LFF I lyga
FK Tauras

0 : 4

FC Stumbras B
FK Tauras
FC Stumbras B
0
Įvarčiai
4
2
Smūgiai
9
0
Smūgiai į vartų plotą
5
5
Kampiniai
1
1
Nuošalės
1
0
Geltonos kortelės
1
0
Raudonos kortelės
0