„Stumbras B“ įveikė vieną stipriausių lygos komandų Gargždų „Bangą“


2017 m. rugsėjo 24 d.

LFF Pirmos lygos 28 turo rungtynėse Kauno „Stumbro B“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:1 (0:0) įveikė vieną pirmenybių lyderių Gargždų „Bangą“, kovojančią dėl nugalėtojų vardo ir kelialapio į A lygą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje žaidybinį pranašumą turėjo gargždiškiai, kurie ypatingai antroje kėlinio pusėje užspaudė Joao Martinso auklėtinius prie savų vartų ir surengė rimtą šturmą. Keletą kartų arti tikslo buvo Rokas Krušnauskas, o geriausią progą iššvaistė Karolis Urbaitis, kuris nerealizavo 11 metrų baudinio.

Šiame epizode reikia pagirti vartininką Nemanją Bjelaną, pademonstravusį neįtikėtiną reakciją ir atrėmusį neblogą smūgį.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Nors „Bangą“ ir toliau buvo aktyvesnė, tačiau atlikus keletą korekcijų „Stumbras B“ labai aštriai kontratakavo.

57-ąją minutę svečiai vis tik pasiekė savo, kai po gero perdavimo vienu lietimu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė aktyviai viso mačo metu rungtyniavęs R. Krušnauskas (0:1).

Laimei, ilgai tokiu rezultatu džiaugtis varžovai negalėjo. 67-ąją minutę vienas prieš vartininką pabėgo ir pusiausvyrą atstatė antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodęs Kgaogelo Sekgota (1:1).

Netrukus tas pats legionierius iš PAR dar kartą pabėgo vienas prieš vartininką, bet sudelsė su sprendimu ir gynėjas pavojų likvidavo.

Tačiau tai dar nebuvo viskas. Tas pats K. Sekgota suklaidinęs gynėją pavojingai smūgiavo iš toli 83-ąją minutę. Kamuolį lietė vartininkas, tačiau šis atsimušė į virpstą ir atšoko tiesiai Erickui Kassi, kuriam beliko jį pasiųsti į tuščius vartus (2:1)!

Per likusį laiką rezultatas jau nepakito ir „Stumbras B“ šventė antrą pergalę iš eilės.

Paskutinės rungtynės
2017-09-26
LFF I lyga
FC Stumbras B

2 : 1

FK Banga
FC Stumbras B
FK Banga
2
Įvarčiai
1
3
Geltonos kortelės
0
0
Raudonos kortelės
0