„Stumbras B“ nutraukė pergalingą „Koralo“ žygį


2017 m. rugpjūčio 15 d.

Įsigėbėjusį Klaipėdos „Koralo“ traukinį antradienį sustabdė Kauno „Stumbras B“. LFF Pirmos lygos 23-ojo turo rungtynėse Joao Martinso auklėtiniai paskutinę minutę išplėšė tašką – 3:3.

Prieš išvyką į Kauną Kęstučio Ivaškevičiaus auklėtiniai buvo iškovoję net šešias pergales iš eilės, tačiau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai parodė, jog padarys viską, kad iškovotų pergalę.

Žaidimas nuo pat pradžios buvo labai atviras ir abi komandos turėjo nemažai progų pelnyti įvarčius. Pirmieji į priekį devintąją minutę išsiveržė svečiai, kai po kampinio galva įmušė Donatas Surblys (1:0).

„Stumbras B“ į tai atsakė keliomis pavojingomis atakomis, kol pusiausvyrą pačioje kėlinio pabaigoje atstatė Kgaogelo Sekgota – saugas pabėgo vienas prieš vartininką iš pastarajam nepaliko jokių šansų (1:1).

Kauniečiai į rūbinę išėjo geros nuotaikos, tačiau tai nepadėjo, nes jau pirmoji ataka antrajame kėlinyje baigėsi dar viena klaida gynyboje ir Roko Rusio įvarčiu (2:1).

Ir vėl „Stumbrui B“ teko kantriai siekti išlyginamojo įvarčio, kol po puikios atakos iš maždaug 15 metrų pusiausvyrą dar kartą atstatė Vilius Armanavičius (2:2).

Jau atrodė, kad J. Martinso kariauna perima iniciatyvą, tačiau 68-ąją minutę Maksimas Lukaševičius iš arti dar kartą leido triumfuoti „Koralui“ (3:2).

Laikas artėjo prie pabaigos ir atrodė, jog dar kartą „Stumbrui B“ teks patirti skaudų pralaimėjimą. Laimei, šį kartą viskas susiklostė kitaip ir paskutinę pagrindinio laiko minutę po sumaišties baudos aikštelėje iš arti kamuolį į vartų tinklą nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs Erickas Kassi (3:3).

Kitas rungtynes LFF Pirmoje lygoje „Stumbras B“ žais jau šį šeštadienį namuose su DFK „Dainava“.

Paskutinės rungtynės
2017-08-15
LFF I lyga
FC Stumbras B

3 : 3

FK Koralas
FC Stumbras B
FK Koralas
3
Įvarčiai
3
2
Geltonos kortelės
2
0
Raudonos kortelės
0